007 PC Casus Bilgisayar (007 SPY ) programı

sersanem
11-05-2009, 21:08   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

arkadaşlar yukarda ismi yazılı programı evdeki ebeveynlerin bilgisayar başındaki hareketlerini denetlemek amacıyla bilgisayarıma kurdum programın kullanımında ctrl+alt+f7 tuş kombinasyonuyla program menüsüne ulaşılabileceği yazıyor yanlız ben yapınca hiç bişi olmuyor açıkçası korkmaya başladım antivirüs programıda virüs falan tesbit edemiyor şifrelerim çalınabilir diye tedirgin oluyorum bu programı kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirmi burda

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 11 Mayıs 2009 21:14
cbilgen13
11-05-2009, 21:42   |  #2  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

ctrl+alt+f7 program gizli olarak arka planda çalışırken programın arayüzüne ulaşmanı sağlar ancak program ayrları arasında windows başlangıcında çalışması için işaretlenmiş olması gereken kutucuk işaretli değilse hliyle program çalışmaz sende ctrl+alt+f7 tuş kombinasyonu ile arayüze ulaşamazsın...senin yerinde olsam programı kaldırıp baştan yüklerim..kurarkende seçtiğin ayarlara dikkat et...

bir ara bende kullanıyordum oldukça iyi bir program...tek sorunu loglarda türkçe karakterleri desteklememsi bu yüzden bazen kayıtları incelemek tam bir işkenceye dönüyor...

Son Düzenleme: cbilgen13 ~ 11 Mayıs 2009 21:43