100 duvar kağıdı: Hayal ile gerçek bir arada

CHIP Online
26-02-2009, 00:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Hayal ile gerçeği bir araya getiren, birbirinden harika 100 yeni duvar kağıdı sizleri bekliyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/100- ... ir-arada_11085.html

Resimlerle: Hayal ve gerçek bir arada: 100 yeni duvar kağıdı

Windows masaüstününüzü şenlendirmek için ilk yapmanız gereken, tabii ki yeni bir duvar kağıdı bulmak... CHIP Online sizler için sadece birkaç tane değil, tam 100 mükemmel duvar kağıdını bir araya getirdi. 100 duvar kağıdı arasında her zevke uygun alternatiflere yer vermeye çalıştık. Ancak daha çok sizleri hayal aleminde bir gezintiye çıkartabilmek için uğraştık...

Seçtiğimiz duvar kağıtları arasından zevkinize uygun olanı bulun ve yeni masaüstünüzün keyfini çıkarmaya başlayın.

Tüm konu: 100 duvar kağıdı: Hayal ile gerçek bir arada

Resimlerle: Hayal ve gerçek bir arada: 100 yeni duvar kağıdı

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Duvar kağıdı galerilerimiz için önerebileceğiniz konsept konular...

kataruna
26-02-2009, 10:02   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
39 mesaj

Merhaba. Ben duvar kağıdı konsept konusu olarak birden fazla insan duygusunu işleyen resimler düşünüyorum. Mesela değişik ve karışık duygular içinde birden fazla insanın yüz ifadesini gösteren doğal çekilmiş resimler. Teşekkürler.

Ahmet Ertuğrul
11-03-2009, 22:40   |  #3  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Merhaba. Ben bu konuyla ilgili herkesin ortak görüşü olduğunu düşündüğüm bir öneride bulunacağım. Chip Online'da galeride yayınlanan duvar kağıtları bir de hepsi rarlanmış olarak tek link halinde verilirse çok iyi olur.

H@ckerCesur
12-03-2009, 09:11   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj
ahmeyt05
Merhaba. Ben bu konuyla ilgili herkesin ortak görüşü olduğunu düşündüğüm bir öneride bulunacağım. Chip Online'da galeride yayınlanan duvar kağıtları bir de hepsi rarlanmış olarak tek link halinde verilirse çok iyi olur.
Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. Ayrıca son birkaç duvar kagıdı konusunda da bunu belirtmiştim. Örnek olarak 3 - 5 tane konulup geri kalan duvar kagıtlarını zip ya da rar halinde tek link olarak sunmanız çok daha iyi birşey olacaktır.
Geçen 127 duvar kagınını indirene kadar canım çıktı. :)
Tabi bunları tek tek koymak ta ayrı bir emektir. O yüzden hem sizi hem de kullanıcıları düşünerek bu projeyi hayata geçirmenizi diliyorum. Göz kırpma

Ahmet Ertuğrul
13-03-2009, 17:52   |  #5  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Biz diyoruz ama ne "olur" ne "olmaz", olmazsa "neden olmaz" hiç bir cevap, ne de "uygulama" göremiyoruz ne yazık ki. Bize eziyet çektirmek hoşlarına gidiyor herhalde. :(