1000$ Sistem Lütfen Görüş bildiriniz

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
rosewood
07-05-2005, 09:47   |  #26  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
25 mesaj

Bu ayki chip te overlock la 3500 yakın olacağı söyleniyor bu olmasa bile fiyat perfonmas açısından en iyisi ve 64 e geçiş için ilk adım ayrıca şu an için işimizi göreek kadar iyi ve ileride işlemciyi deiğiştirmek için uygun referasn noktası diye düşünüyorum ama önerin için teskkür ederim

omkkio
08-05-2005, 14:15   |  #27  
Yıllanmış Üye
105 mesaj

ben farklı bir yerden bakacağım izninizle. dünya fani hele elektronik ömrü bir günlük kelebek misali. bu yüzden ne kadar'a ihtiyacın varsa o kadar elektronik(kasa içi) al derim. çevrede bitiyor olay. şöyle yakışıklı bir 17" lcd effendime söölim yanında seni seni çepe çevre saran sımsıkı kucaklayan bir ses sistemi. kablosuz klavye mouse ve benzeri bence yatırımı bunlara yapmalısın.
illa da performans diyosan biraz bekle bence. amd s939 ları revize etti. sse3 komut destekli ve daha geliştirilmiş(uyumlu) çift kanal bellek denetçili athlonlar yolda. piyasadaki bu nvidia 4 chipsetli anakartların fiyatı da olması gerekenden çok yukarıda. ati'nin slı cevabı gelince veya via adam gibi bir chipset üretince işler hızla değişebilir. zaten yurtdışı fiyatları burdakilerden çok düşük demekki farkı bizimkiler koyuyor. o yüzden beklemekte iyi yaparsın.
ayrıca bileşenlere baktığımızda ddr rami çift al derim. bir elin nesi var iki elin sesi (sonradan sendekine uyduracak bir çift bulamayabilirsin). ekran kartının fiyatı yanlış değilse gerçekten iştah açıcı ama sli düşünüyorsan olmaz. bence de sli fantezi sen ikinci kartı alana ohooo. msi 6600 diamond edition a bi bak fiyatı fazla ama düştü düşecek. üstelik potansiyeli daha fazla. detay için bakınız www.pclabs.gen.tr inceleme. kasa da aopen şart değil foxconn kasalar uygun fiyata derli toplu iyi psu larla geliyor. artık bence vazgeçilmez hdd'i muhakkak çiftliyoruz raid 0 diyorum. 80+80 ideal bana. arkadaşlardan biri ups yazmış adına bakamadım şimdi (özür[8)]) anlından öpüyorum. kesinlikle atlama derim. hade kolay gelsin iyi alışverişler. bu arada nforce 4 ultraların aslında sli'dan kırpıldığı ve sli desteklediği dolaşıyor internette. bilgisi olan varsa bana mail atabilirmi? (xbitlabs nforce 4 incelemesi referans)

arsen lupen
14-05-2005, 23:56   |  #28  
Taze Üye
4 mesaj

BENCE PAHALI.AYRICA KASA BIRAZ DANDIK KASADA GUC UNITESI YOK TAHMIN EDIYORUM.400W GIBI BIR GUC UNITESI VE AYRICA SOGUTUCU VANTILATÖRLERI KLAVYE VE MOUSE HOPERLÖRLERI UNUTMA KABLOLARINDA BEDAVA OLMADIGI KESIN MAIN BOARD SES KARTI ENTEGRELI DEGILSE SES KARTINA VE ILETISIM KARTINADA IHTIYACIN OLACAK

rosewood
16-05-2005, 10:14   |  #29  
OP Yeni Üye
25 mesaj

Yanlisin var  MSI DIAMOND UN iyi bir ses kartı var         CREATIVE SB LIVE DOLBY EX 7+1 bundan iyisi can sagligi ayrica diger ilesenler az cok elimde mevcut  sadee ana sistem yazıyor burada fakat kasa için bende bi guzllik dusunuyorum bos kasa alip spu sunu ayrıca takacağim

melih21
17-05-2005, 18:25   |  #30  
Taze Üye
15 mesaj

bence ram twinmos yerine kingston kullan

theironman
17-05-2005, 23:17   |  #31  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
alıntı:
Gönderen : melih21

bence ram twinmos yerine kingston kullan

ne alakası var bununla twinmos yerine kingston kullanmanın ?! İkisi de iyi marka hele ki twinmos u ikinci sınıf gibi görmeni hiç anlamadım.

rosewood
18-05-2005, 10:49   |  #32  
OP Yeni Üye
25 mesaj

Bencede Zaten ben overlock yapmayıda düsünmüyorum ama bu gidişle biraz zor bilg. alıcaz amd 3000+ 64 venice çıktı bununla beraber slı anakartlar ve ekran kartlarıda düşüceğe benziyor ah birde lcd ekran diyicem ama