15 Bin Tl ye 32Gb Ramli Bilgisayar Gerçek mi?

korkusuzmaraz
23-12-2023, 00:22   |  #1  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
129 mesaj

32 gb ram, 2 gb ekran kartı, 11. nesil intel i5 1135G7 işlemcili gözüken dell vostro 3400 bilgisayarlar buldum. Ama internetten araştırdığımda dell 3400 modelinin hep 8 gb ram li olduğunu gördüm. Sizce ortada sıkıntılı bir durum var mı?  Epey sitesinde de ilgili bilgisayarlar gözüküyor. İlgili ürünlerini hep bt teknoloji satıcısı satıyor ve fiyatları hep birbirinden farklı. Ürün açıklamasının bir yerinde bilgisayarın 8 gb ddr4 ramli olduğu yazıyor. Mağaza yorumlarını da inceledim bana sahte gibi geldiler. Herkes 5 yıldız verip sadece mağazadan memnun kaldım yazdı. Satıcı ile ilgili hem ekşi sözlükte hem de şkiayetvar.com da başlık açılmış. google yorumlarında da satıcı ile ilgil olumsuz görüş bildiren çok kişi var.

epey sitesi bilgisayar özellikleri

n11 arama sonucu

trendyol arama sonucu

hepsiburada arama sonucu

ekşi sözlük satıcı başlığı

şikayetvar satıcı konusu

Son Düzenleme: korkusuzmaraz ~ 23 Aralık 2023 00:38 Neden:
korkusuzmaraz
24-12-2023, 19:42   |  #2  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
129 mesaj

Sağ olsunlar başka yerde cevapladılar

MX 330 gibi giriş seviyesi bir GPU kullanılmış cihazın tek iyi yönü 32 GB RAM 512 GB SSD ve işlemci ama 32 GB RAM'in tamamını ancak yüksek güç gerektiren oyunlar ve render işlemlerinde kullanabilirsin oyun için ekran kartı uygun değil render için işlemci pek iyi değil ayrıca panel de 720p.

MX330 var, ekran kalitesi kötü. Malzeme dandik. O fiyata 16 GB RAM, SSD'li ve Ryzen APU işlemcili güzel bir şey çekersin. Örnek olarak 5 5500U. Vega 7 ile MX330 neredeyse aynı performansı veriyor. Müşteri değerlendirmelerine bakılmadan bence bu fiyata da alınmaz.

Laptop 10 yıl önce üretilmiş, küçük ve dandik bir malzemeye sahip. Ekranda patates üstüne 720p. bu bir oyun laptopu değil iş için kullanabileceğin ve yahut da işlemci ağırlıklı ufak çaplı işler yapacağın bir PC.

Son Düzenleme: korkusuzmaraz ~ 25 Aralık 2023 02:26