20 Şubat Kaçak Windows XP Madurlarından Görüntüler

ahmet_yum
02-03-2007, 16:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkes duymuştur Şubattan sonra kaçak Windows XP'ler kapanacak diye bu sefer Microsoft'un bilgisi şaka değil gerçek çıktı.İşte aşağıda göreceğiniz ekran görüntüleri mağdurların birer öğrenğidir.....
[URL=http://imageshack.us][/URL]

BUDA AÇILIŞTAKİ UYARI EKRANI....

ozgur_v
02-03-2007, 16:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
285 mesaj

Bununda çözümü bulunmuş ama burda vermem doğru olmaz.

mehmet polat
02-03-2007, 20:08   |  #3  
Taze Üye
7 mesaj

Ewet çözüm yolları var...Ama söylemek olmaz..

black_flood
02-03-2007, 21:34   |  #4  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

valla bu göz boyamak aslında birçok müşterim bu korkuylan lisans aldı aslında çokta iyi oldu böylelikle bsa denetimlerinde bu müşterilerimiz nedeni ile doğacak olan korsan yazılım bulunduruyor damgası yemekten yırttık ama gerçekte bu yama çıktıktan tam 15 sn sonrada kırıldı yani anlayacağınız bu işler o kadar basit değil önce korsana göz yum sonra kapat hikaye hepsi.sadece korsan yazılımların seri numaralarını veri tabanından temizleyerek sadece microsoft ürün anahtar listesini güncelledi böyleliklen piyasadaki sahte ürün anahtarı listesi 1 milyon iken düştü yarım milyona.vistayı bile aslında kırdılar ama bu sefer xp gibi ezik bir yazılım olmadığınıu vista kanıtladı.kaçak yazılımlar bir şekilde blokluyor kendi içinde kendinini.

BOOMFUNKMCS
02-03-2007, 22:23   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/mi ... t-atagi_t26359.html

unaltutay
03-03-2007, 02:21   |  #6  
Üye
60 mesaj

KahkahaGünaydın arkadaşlar ben taa kaç sene önce XP'yi orjinal yapmanın yolunu bulmuştum bunların hiçbiri beni etkilemediKahkaha.

black_flood müşterilerin yazık etmiş kendilerine ben onlara 100 ytl ye alacakları windows'u onlara 5 milyona verirdimKahkaha.

Alparslananadolu
13-11-2008, 14:21   |  #7  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Microsoft boşuna debelenmesin. Bu dünyada Microsoft'un programcılarından daha kaliteli programcılar var.

gokhan2413
13-11-2008, 20:49   |  #8  
Yıllanmış Üye
519 mesaj

kaç yıllık konuyu hortlatmışsınız çok uğraştın heralde bunu yapmak için

kalamarr
14-11-2008, 01:38   |  #9  
Yıllanmış Üye
561 mesaj
noykan
windows kaçak yazılım uyarısı ile karşılaştığınızda bazı legal yapıcı programlar ile çözebilen aradaşlar olmuş fakat bu programların açıkça ben işe yaramadığını gördüm çünkü windows'u update ediyorsunuz kaçak yazılıma takılıyorsunuz o arada windows'unuz diğer güvenlik güncellemelerini de update ediyor ve güncel olmayan legal yapıcı  programlar işe yaramıyor.

yapmanız gereken çözüm windows'unuzu restart edip güvenli kipte açın güncelleme yaptığınız tarihten 1 gün öncesine recovery yapın. yaptığınızda kaçak yazılım denetleme uyarısı yok olacak masa üstünüz geri gelecektir recovery yapıldıktan sonra kamera,modem vb. donanımlarınız driver sorunu verebilir,donanımlarınızı yeniden yükleyin. Windows'unuz orjinal olmadığı için güncellemelere kapatıp kullanın hayır güncel kullanıcam diyorsanız orjinal windows kurun.

KAÇ YILLIK KONUYU HORTLATMIŞSIN!!! SENİN DEDİĞİN SAÇMA BİR ÇÖZÜM GOOGLE'DA ..... XP ARAT VE SONUÇLARI GÖR!!!

matrax551
14-11-2008, 11:15   |  #10  
Yıllanmış Üye
801 mesaj
noykan
windows kaçak yazılım uyarısı ile karşılaştığınızda bazı legal yapıcı programlar ile çözebilen aradaşlar olmuş fakat bu programların açıkça ben işe yaramadığını gördüm çünkü windows'u update ediyorsunuz kaçak yazılıma takılıyorsunuz o arada windows'unuz diğer güvenlik güncellemelerini de update ediyor ve güncel olmayan legal yapıcı  programlar işe yaramıyor.

yapmanız gereken çözüm windows'unuzu restart edip güvenli kipte açın güncelleme yaptığınız tarihten 1 gün öncesine recovery yapın. yaptığınızda kaçak yazılım denetleme uyarısı yok olacak masa üstünüz geri gelecektir recovery yapıldıktan sonra kamera,modem vb. donanımlarınız driver sorunu verebilir,donanımlarınızı yeniden yükleyin. Windows'unuz orjinal olmadığı için güncellemelere kapatıp kullanın hayır güncel kullanıcam diyorsanız orjinal windows kurun.

hayır ben 1 yıldır program kullanıyorum.hiçbir sorun yok.
sadece orijinal windowsa kurulan photo story programı var.ben bunu kurabiliyorum mesela.

bwrakun
14-11-2008, 19:19   |  #11  
Yıllanmış Üye
101 mesaj

hehe xD resimdeki pc de office kaçaktır allah bilir :D ve winrar da öle :D