2013: Apple yeni bir alana daha el atabilir

CHIP Online
18-07-2009, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Uzun zamandır bitmeyen dedikodu yeniden alevlendi: Apple bir kez daha MS'in karşısına mı çıkıyor?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/2013 ... atabilir_14042.html

Resimlerle: İşte ilk iPhone ve "ilkel" işletim sistemi

Xbox 360, PSP, PS3 ve Wii gibi oyun konsollarından sonra Apple kendi oyun konsolunu yapmayı düşünüyor gibi görünüyor.

iPod Touch ve iPhone için geliştirilen oyunların kullanıcılar tarafından çok tutulması Apple'ı kendi oyun konsolunu yapmaya mı itiyor?

Microsoft'un Natal projesine karşılık Apple'ın bir cevap verip veremeyeceği bir muamma iken kulağımıza gelen haberler Apple'ın kendi oyun konsolunu yapabileceğini gösteriyor.

Oturma odalarına girmeye çalışan Apple 2012-2013 yıllarında kendi oyun konsolunu piyasaya sürerek her alanda başarılı olmak istiyor. Ubisoft CEO'su Yves Guillemot'un açıklaması da tezimizi destekliyor: "Apple, iPhone ile hemen her iş alanında kullanım oranını yükseltti ve biz Apple'ın bununla yetinmeyeceğini düşünüyoruz." sözleri ile Guillemot adeta Apple konsolun çıkabileceğini ima ediyor.

Bakalım 2012-2013 yıllarına yaklaştıkça Apple'ın böyle bir projeye ait açıklamaları olacak mı? Apple Store'lar yapılacağını düşündüğümüz konsol sayesinde dolup taşabilecek mi?

Tüm konu: 2013: Apple yeni bir alana daha el atabilir

İzleyin: iPhone'unuzda Doom keyfini yaşayın

Resimlerle: İşte ilk iPhone ve "ilkel" işletim sistemi

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Apple kendi konsolunu gerçekten üretmek isteyecek midir?

net24
18-07-2009, 19:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,233 mesaj

bence olabilir.

world_pc
18-07-2009, 20:25   |  #3  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,357 mesaj

APPLE Müthiş bir çıkış var bence...

net24
19-07-2009, 01:37   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,233 mesaj

ben apple ın tüm ürünlerini severim inceleyince çok şey çıkıyoda fiyatı yüzünden uzak kalıyodum yoksa müthiş birşey.