30 dolara Windows 7; ama Türkiye için değil

CHIP Online
19-09-2009, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Henüz Türkiye için bir açıklama yok; ama İngiltere ve Amerika bu habere çok sevinecek...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/30-d ... in-degil_15326.html

Resimlerle: Windows 7 Final - Yeni Windows'tan görüntüler

Dokunmatik ekranı tam olarak destekleyen, gelişmiş oyun tecrübesi sunan ve ileri seviye güvenlik özellikleri ile donatılmış yepyeni bir işletim sisteminin fiyatı bugünlerde pek de ucuz değil. Hele ki arkasında Microsoft varsa ve adında da Windows geçiyorsa...

Gerçekten de Windows 7'ye geçiş konusunda pek çok kullanıcıyı düşündüren en büyük sorun, yeni işletim sisteminin fiyatı. Ama eğer öğrenciyseniz ve (ne yazık ki) İngiltere'de ya da Amerika'da yaşıyorsanız bu konuda çok büyük bir avantaj kazanabilirsiniz. Microsoft, Windows 7 almak isteyen öğrencilere yeni işletim sistemini sadece 30 dolara (ya da İngiltere'de 30 sterline) sunmaya karar verdi. Üstelik bu fiyat Home Premium ve Professional sürümleri için geçerli...

Windows 7'nin resmi piyasaya çıkış tarihi 22 Ekim olarak duyuruldu. Öğrencilere özel indirim ise 3 Ocak 2010 tarihe kadar geçerli. Bu tarihten sonra gerçekleşecek satın alımlarda normal fiyat ödenmek zorunda kalınacak.

Tüm konu: 30 dolara Windows 7; ama Türkiye için değil

İzleyin: Windows 7 reklamları hazır!

Resimlerle: Windows 7 Final - Yeni Windows'tan görüntüler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Microsoft başka hangi kullanıcı gruplarına özel indirim sağlamalı?

gokhan38
19-09-2009, 00:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj

esas ırkcılık bu işte niye amerikada ingilterede var da diger ülklerde yok bu uygulama  kendi ulusları gelişsin diye her türlü kolaylıgı saglıyorlar !!!!!!

H@ckerCesur
19-09-2009, 10:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

Korsan kullananlara yapılmalı...

mehmet 1905
19-09-2009, 16:09   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
85 mesaj

Bırakın 30 doları 20 dolar bile vermem.