3ds max 9 açılma sorunu

PcMaKeR
28-04-2007, 15:28   |  #26  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
muharremsahin
pcmaker a teşekkürler extension u indirdikten sonra max 9 u çok rahat bir şekilde indirdim.bu paketi indirdikten sonra öncelikle max 9 u kuruyorsunuz.kurduktan sonra çalıştırırsanız hata vericektir.bunun için extension u setup dosyasını kuruyorsunuz ve max 9 u kullanıyorsunuz.Sorun sadece bu yani aero motoru ile bir ilgisi yok zaten max i çalıştırınca aero otomatik olarak basic moduna geç
3ds max 9, extension pack 1 bunu ben değil birendibadesi ile desingerkan arkadaş belirtmiş bende denedim dostum sen onlara tşk et haklartını yemeyelim.

aero ep1 i kurmadan önce aero ya geçmiyordu sadece basit bir hata veriyordu. o paket aero yu kapatıyor. dx 10 u denedim bu arada. dx 9 dan daha  kötü kasıyor arkadaşlar. 8800 gtx de makina ölüyor resmen.

furudopasacinyo
08-06-2007, 00:43   |  #27  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar merhaba...sorunun çözümü çok basit(miş)...
öncelikle www.cesurpro.com adresinden kendi maxinize uygun (32 bit-64 bit) servicepack lerden birini indiriyorsunuz...
daha sonra bu indirdiğiniz dosyayı kurduktan sonra başlat/programlar/autodesk/autodesk 3ds max 9 32bit/change graphics mode den ,directx i seçiyorsunuz ve maxinizi güle güle kullanıyorsunuz...ben de aynı dertten muzdariptim ve şu an rpc dışındaki problemlerimi çözdüm...rpc nin vistaya nasıl yüklendiği hakkında bi bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim
bşe

cell-o
08-06-2007, 08:59   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
843 mesaj

buradan kurulum hakkında her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

kolay gelsin.

Son Düzenleme: cell-o ~ 08 Haziran 2007 08:59