5530 express music mi ? mp3 cihazlar mı ?

tatalanya
07-06-2011, 13:23   |  #1  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

Arkadaşlar kullandıgım nokia express music telefonumdan memnunum ama bazen aklım birseylere takılıyor ,acaba ben kötüsünün iyisine iyi mi diyorum gibisinden, aşağıdaki linklerdeki mp3 cihazlar mı daha kaliteli bir müzik sunar yoksa 5530 xm telefonum mu ?

Karo00
07-06-2011, 14:15   |  #2  
Karo00 avatarı
Yıllanmış Üye
327 mesaj

Bendede 5500 Xm var mesele sadece cihazda bitmiyor kulaklık çok önemli nokianın yanında verdiği o beyaz kulaklık ve bass güçlendirici ayarı ile hiç bi şekilde sağlam bass alamazsın mp3 çalarlardan ben bu fikirdeyim

tatalanya
07-06-2011, 20:17   |  #3  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj
Alıntı: Karo00  
Bendede 5500 Xm var mesele sadece cihazda bitmiyor kulaklık çok önemli nokianın yanında verdiği o beyaz kulaklık ve bass güçlendirici ayarı ile hiç bi şekilde sağlam bass alamazsın mp3 çalarlardan ben bu
evet o kulaklıgı bliyordum ,telefonu aldıgım gün yeni bir kulaklık almıştım :D

senheiser cx 300 mü neydi ismi,4-5 ay kullandıktan sonra ses yetmiyor diye aldıgım kulaklık amfisine taktım ve pıt diye bir ses geldi,kulaklık öldü :)

sonra 5 liraya ucuz philips kulaklık aldım ,inanırmısınız bilmiyorum ama senheisera o kadar para saydıgıma pişman oldum.Kulaklık + fiio mini amfi ile inanılmaz bir kalitenin yanında yüksek ses aldım :) o kulaklıgı arkadaşa verince ,40 liraya bir philips aldım ve bundanda gayet memnunum :)

asıl konuya döneyim artık :)

şimdi linkte verdigim mp3 playerların mevcut ses kalitesi ile 5530 xm yarışabilir mi ?