5800 tema efekti değişti

selamlar21
06-07-2011, 15:57   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
489 mesaj

arkadaşlar ben 5250 kullanıyordum ve 5250nin versiyonunu güncellemiştim hafıza kartını cıkarıp flan ama sadece hattım tkılydı ve güncelledikten sonra efektler değişti menüye tıkladıgımda perde acılır gibi oluyodu kapanırken perde kapanır gibi oluyrdu ama artık kapanırkende perde acılır gibi oluyor menü  bu durum beni rahatsız etti ve 5800 aldım 5800ın normaldi yani menü açarken perde acılır gbi menüyü kapatrken perde kapanır gibiydi ama hattımı 5250den cıkarıp 5800a taktıgımda 5250 gibi oldu menü perde gibi acılıoyr ve perde acılır gibide kapanıyor bu durumdan aşırı rahatsızım 5800a güncellemede ypmadım hatta hattımı cıkarıp orjinal telefon ayarlarıma geri yükledim 1 an düzeldi ama teli kapatıp tkrr acınca yine eski haline dönüyor hatlıda da öle hatsız halide öle denemediğim tek şey hard format onuda denemek istemyrm daha yeni aldığım için bni bu dertten kurtarana allah razı olsun büyük bir dert değil ama telefonu alalı 2 gün oldu tema efektleri dğeişti die telefondan soğudum yalvrrm beni şu durumdan kurtarın telefona hevesim kçıyor :(

PeerNet
14-07-2011, 18:52   |  #2  
PeerNet avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
123 mesaj

Arkadaşım hard formattan neden korkuyorsun ki telefonu aldığın haline geliyor bu kadar :) Bence hard formatı atmalısın :)