5800 tıkırtı sesi acil

mehmet52
16-09-2011, 15:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
109 mesaj

s.a telefonda çalışmama gibi bi problem yok her şey normal gözüküyor ama telefonu sağa solu salladığımda tıkırtı sesi geliyor.tıkırtı sesinin geldiği yeri yuvarlak içine aldım sizdede oluyor mu?bide ovi maps i acıp konumumu bul a tıkladığımda konumumu bulamıyor.ama uygulamalar->yer e tıklayıp gps i secip uydu ya tıkladığımda sinyal seviyelerini gösteriyor.acaba telefonun icindeki gps de mi sorun var?

selamlar21
17-09-2011, 23:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
489 mesaj

Kardeşim bu sournlara çözüm bulrz ama san bişi sorucam Snn telefonn açma kapama tuşu varya
işte o tuşun oldugu köşeye bkrmısn snn kapak ile kasa arasında boşlu kvarmı köşede açıklı kvarmı
Tırnağınla o köşeye araya iyicebastır kasa ve kapağın birleştiği yere acılcakmı bi denermsn bn garntiye gönderdm öle kaldı bide dokunmatiğin alt sağ ve sol köşelerine basınca içeri çöküp düzliyormu?

mehmet52
17-09-2011, 23:34   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
109 mesaj

denedim bende oyle problem yok.sen telefonu sağa sola salladın mı?bide ekrana dokununca bazen çıtırtı sesi geliyor sendede varmı.ben hayatımda böyle bir ızdırap çekmedim bu tur elektronik eşyadan keşke almaz olaydım.

selamlar21
18-09-2011, 13:55   |  #4  
Yıllanmış Üye
489 mesaj

5800 telefonlarda hep böle sorunlar oloyr bnde almaz olaydım bende şu şeklde ses vardı sağ sola sallaycna ses yoktu ama dokunmatiğe bastıgım zman veya arama ve menü tusuna bastıgım zaman ufaktan bir cıt sesi veriyodu sanki catlıcyak ekran gibi ama garantiye gönderdim düzeldi artık yoq