8 Mbit'e geçsem mi ?

ErKaN-23
27-08-2009, 22:27   |  #26  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj

ya beyler neyi atartışıyorsunuz ki sınırsız yapacaksan kardeş geç 8 mbt e kadar olana 2,9 tl fazla verecen ama en azında 15gb kafan rahat eder hatta aşsan bile bazen aynı hızda devam ediyorsun ben kullanıyorum çünkü önceleri 1mgbt kullanoyordum win7 rc yi indirdim akşamdan bilgisayarı açık bıraktım yattım va sabah 7,30 da kalktığımda 20 dk. a bekleddim bitmesi için ondan sonra rtm sürümü indirdim 8 mgbt e geçtikden sonra 1 saat 25 dakika fark bu eğer sınırsınz yapacaksan 8 mgbt e kadar olanı kesinlikle tavsiye ederim ilerde başka tarifeye yine geçebilrsin

sendotilyon
27-08-2009, 23:38   |  #27  
sendotilyon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
475 mesaj

geçmeni bende tavsiye ederim hız kesme konusunda eksikleri olduğu kesin o hızı kesmeleri santral tarafından gerçekleştiriyorlar onlar herkesin hgızına bakıp kesene kadar öteki ay gelir

cumameric
28-08-2009, 00:20   |  #28  
Taze Üye
5 mesaj

vala sadece guluyorum ya butur forumlara :))))))))))

DonmuşKral
01-09-2009, 22:07   |  #29  
Yıllanmış Üye
741 mesaj

1 Megabit sınırsız a geç  ben 60 gb çok rahat yapıyorum rapid pre de alıcaksın tabı sınırsız a gecıceksen yoksa bir anlamı kalmaz :D torrent da var tabi :D

Kal-El
02-09-2009, 13:54   |  #30  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
816 mesaj
Alıntı: ektrollit  
geçmeni bende tavsiye ederim hız kesme konusunda eksikleri olduğu kesin o hızı kesmeleri santral tarafından gerçekleştiriyorlar onlar herkesin hgızına bakıp kesene kadar öteki ay
Ne demek herkesin hızına bakıp kesene kadar öteki ay gelir? Sen tek tek elle mi düşürdüklerini sanıyorsun 15 GB'ı aşanların hızını?

Kesinlikle ve kesinlike önermiyorum bu 8 Mbit'e kadar hız paketini. Hiçbir zaman yüksek hızları göremezsiniz bu pakette. Daha önce başka bir başlıkta da yazdım. 8 Mbit'ye kadar diyip kendilerine güvence sağlıyorlar. 8 Mbit demiyorlar dikkat ederseniz. O hız 56k hızında da oluyor 4 Mbit hızında da. Arayıp "Kardeşim benim 8 Mbit'e kadar paketim vardı bu ne hız 4 kb/sn ile download yapıyorum" dediğinizde "Efendim paketiniz 8 Mbit'e kadar hızınız santrale yakınlığa ve yoğunluğa göre değişme gösterebilir." cevabını alırsınız. Biraz üstelerseniz de "Bulunduğunuz bölgede bu hizmet için alt yapımız yeterli değil" gibi saçma sapan bir mazeret alırsınız.

Kesinlikle ve kesinlikle önermiyorum.