80 gb 355 cfw fat kasa ps3

GOLD FALCON
30-06-2012, 22:02   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
71 mesaj

80 GB PS3 PAL

OZEL SINIRLI URETIM

4 USB GIRISI

HAFIZA KARTI OKUYUCU

VERSIYON 3.41 JAIL BREAK KULLANIMINA UYGUN

KUTU ICERIGI TAMDIR

CIFT LENSLIDIR TEK LENSLI CIHAZLAR TAMIR OLMAZ

CIHAZ BLURAY DEGISIMI ICIN ACILMISTIR 130 TL DEGISTIRILMISTIR FOTOGRAFLARDA GORULDUGU GIBI KART GIRISLERININ ONUNDEKI KAPAKTA KIRIKLIK VARDIR YERINDEN CIKABILIYOR

SU AN SORUNSUZ CALISMAKTADIR

SIZE KALAN JAIL BREAK DONGLE YADA ORJINAL OYUN TAKIP OYUNLARA BASLAMAK DONGLESIZ KULLANILMAMIŞTIR SANALPAZAR ÜZERİNDEN SATILIKTIR HDMI KABLO SATISA DAHIL DEĞİLDİR...

Pazarlık sünnetir diye dayatacaklara ve ölücülere atfen pazarlık sünnetir ama malada değerinin altında fiyat vermek helal değildir zaten ki 4000 küsür sünnet var ki buda (Müslümanı aldatan bizden değildir.) [İ.Rafiî](Bizi aldatan bizden değildir.) [Taberani](Aldatan Cennete giremez.) [Tirmizi]hadislerinden ötürüdür ihtiyaç sahipleri içindir,Yani kısadan hisse eğer amaç sadece iki kuruş karise biraz daha dünya malı kazanmak için yapılıyorsa ve bundan dolayıda insanlar zor duruma girecekse yapılmaz benim karım yokkki zaten ama illa sünneti yaşamak ve yaşatmaksa 50 kuruşda sünnet olur...karşılıklı rahatsızlık durumu oluşturmayalım lütfen...kimseye zorla bişi satmaya çalışmıyorum keyfi isteyen alır istemeyen amaz..

helsing00
13-09-2012, 09:49   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

müdür makina duruyorsa alıcıyım

GOLD FALCON
15-09-2012, 12:25   |  #3  
OP Üye
71 mesaj
Alıntı: helsing00