A'dan Z'ye Bilgisayar Hak. Bilgiler

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Reaksiyon
02-10-2011, 20:04   |  #1  
Reaksiyon avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
116 mesaj

Aslında bu konuyu nereye açıcagımı bilemedim çünkü gerçekten A'dan Z'ye
bilgisayar tarihçesi.
CD-Rom 'dan tutun elektrik dalgalarının bilgisayara verdigi zarar , diğer işletim sistemleri ve
windows un farkları , temel donanım , bilgisayarı bir insanın beynine benzetilmesi ,
anakartlar ekran kartları bilgileri , basit çalışma stralejisi , klavye kısayolları ve insanlar üzerindeki etkileri
, ilk bilgisayarlar felan bunların hepsini geçin ve daha çok bilgi edinmek istiyorsanız okumaya şimdiden
başlayın derim.

Tekrar belirtiyorum bu belgeyi bir konu altına acıcak olsaydım
GENEL BİLGİSAYAR başlıgı idael olurdu.

A'dan Z'ye Bilgisayar (TC.Dosya) : http://www.dosya.tc/server4/EPd1Tj/A-ZyeBilgisayar.rar.html

M.G.G
02-10-2011, 20:18   |  #2  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Bilgisayar beyine benzemez.Beyin nöron adı verilen milyarlarca hücreden oluşur.Pc ise Farklı yerlerde işleyen birkaç yüksek kapasiteli parçaya sahiptir.Ama güzel makale olmuş.Teşekkürler (:

Kapalı Hesap (101323)
02-10-2011, 20:20   |  #3  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

kardeş şu dökümanları notepad da yazsan  öncekileride notepad e  kopyalayıp upload etsen office indirmeyeyim şimdi  :)

Reaksiyon
02-10-2011, 20:24   |  #4  
Reaksiyon avatarı
OP Yıllanmış Üye
116 mesaj
Alıntı: M.G.G  
Bilgisayar beyine benzemez.Beyin nöron adı verilen milyarlarca hücreden oluşur.Pc ise Farklı yerlerde işleyen birkaç yüksek kapasiteli parçaya sahiptir.Ama güzel makale olmuş.Teşekkürler (:
MGG kardeşim temel olarak benziyor. Ayrıntılara girersek farklı yerlere ayrılır. Teşekkürler beğendiğin için.
Alıntı: liberty city  
kardeş şu dökümanları notepad da yazsan  öncekileride notepad e  kopyalayıp upload etsen office indirmeyeyim şimdi  :)
Birdahakine öyle yaparım ama office programlarında sayfaları ve satırları gösteriyor notepad'te
bukadar uzun şeyler çok karışık olur ve sık sık karıştırırsın.

Kapalı Hesap (221406)
02-10-2011, 20:28   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
841 mesaj

bu site sizinmi kardeş.

Reaksiyon
02-10-2011, 20:31   |  #6  
Reaksiyon avatarı
OP Yıllanmış Üye
116 mesaj
Alıntı: sayraxx  
bu site sizinmi kardeş.
www.overself.net bundan bahsediyorsanız evet benim.
http://img.overself.net bu ve
http://url.overself.net/ buda benim :)

Son Düzenleme: Reaksiyon ~ 02 Ekim 2011 20:32
Kapalı Hesap (221406)
02-10-2011, 20:39   |  #7  
Kapalı Hesap
841 mesaj
Alıntı: Reaksiyon  
www.overself.net bundan bahsediyorsanız evet benim.
http://img.overself.net bu ve
http://url.overself.net/ buda benim :)
dostum ne kadara mal ettin / ne kazanıyorsun bana biraz bilgi verebilirmisin /  mesaj olarak bana ön bilgi verirsen çok sevinirim.

Reaksiyon
02-10-2011, 20:48   |  #8  
Reaksiyon avatarı
OP Yıllanmış Üye
116 mesaj
dostum ne kadara mal ettin / ne kazanıyorsun bana biraz bilgi verebilirmisin /  mesaj olarak bana ön bilgi verirsen çok sevinirim.
Kardeş mesaj atmama gerek yok kimseden gizlim saklım yok iyi bakarsan sitelere 1 tane reklam bulamazsın
bu işten bişey kazanmıyorum. birde wordpress joomla gibi şeyler kullanmadım hepsi elle yazılan ve bana ait kodlar URL sitesi hariç onun sctiripti bir yerden almıstım resim upload ta bazı yerler alıntı %90 bana ait ve
Ben zevk için yapıyorum bu işi bilgileri paylaşmak güzeldir.

Kapalı Hesap (221406)
02-10-2011, 21:10   |  #9  
Kapalı Hesap
841 mesaj
Alıntı: Reaksiyon  
Kardeş mesaj atmama gerek yok kimseden gizlim saklım yok iyi bakarsan sitelere 1 tane reklam bulamazsın
bu işten bişey kazanmıyorum. birde wordpress joomla gibi şeyler kullanmadım hepsi elle yazılan ve bana ait kodlar URL sitesi hariç onun sctiripti bir yerden almıstım resim upload ta bazı yerler alıntı %90 bana ait ve
Ben zevk için yapıyorum bu işi bilgileri paylaşmak güzeldir.
anladım kardeş saol güzel paylaşım / ama siten aktif oldukça sen kazanmıyormusun onu merak ettim / çok bilgim yok bu konuda onun için sordum.

Reaksiyon
02-10-2011, 21:16   |  #10  
Reaksiyon avatarı
OP Yıllanmış Üye
116 mesaj
anladım kardeş saol güzel paylaşım / ama siten aktif oldukça sen kazanmıyormusun onu merak ettim / çok bilgim yok bu konuda onun için sordum.
Google advanse ve AWSurvey gibi şirketler bunu sağlıyor tıkladıkca para kazanıyorsun felan denemiştim bi ara ama
işte dedigim gibi zevk için yapıyorum.

kurbak
02-10-2011, 21:18   |  #11  
kurbak avatarı
Üye
96 mesaj

reaksiyon kardeş tam takdirlik birisin samimi söylüyorum ve beni bu site konusunda merak ettiğim yerleri sorsam beni bilgilendirir misin hatta sıfırdan başlıyorum gibi yardım eder misin

Reaksiyon
02-10-2011, 21:23   |  #12  
Reaksiyon avatarı
OP Yıllanmış Üye
116 mesaj
Alıntı: kurbak  
reaksiyon kardeş tam takdirlik birisin samimi söylüyorum ve beni bu site konusunda merak ettiğim yerleri sorsam beni bilgilendirir misin hatta sıfırdan başlıyorum gibi yardım eder
Hiçbir bilgin yoksa ilk burayı okumanı tavsiye ederim

bunu aslında yarın paylaşıcam konu olarak word belgesinde sen okumaya başla simdiden.
Anlayarak okursan anlarsın zaten.

kurbak
02-10-2011, 21:32   |  #13  
kurbak avatarı
Üye
96 mesaj

şimdiden teşekkür ederim okuduktan sonra tekrar görüş yazarım yarın da yazacakmışsın zaten iyi geceler şimdiden

Reaksiyon
02-10-2011, 21:35   |  #14  
Reaksiyon avatarı
OP Yıllanmış Üye
116 mesaj

lordmavix@hotmail.com msn eklersen sorduklarını cevaplarım burayı kişisel sohbetimizle kirletmeyelim.

kurbak
02-10-2011, 21:42   |  #15  
kurbak avatarı
Üye
96 mesaj

doğru katılıyorum