a4tech wireless optical mouse battery free nb-30

hscakir
02-10-2010, 13:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhabalar,
Ben uzun zaman önce a4tech wireless optical mouse battery free nb-30 marka mouse almıştım.Ancak mouse daha sonra çift tıklamaya başladı.Mesela bilgisayarımda iki adet pencere açık ben birini kapat için tıkladığımda ikisini de kapatıyor.Başka bir örnek vermek gerekirse internet tarayıcısından (mozilla) geri tuşuna bastığımda iki sayfa geri gidiyor.Windows XP kullanıyorum.Acaba sorun mousede mi bilgisayarımda mı? Bir sorunum daha var.Geçen akşam mouse'm bozuldu.Mouse'un kablosunu kaç kere çıkarttım taktım bilgisayarı resetledim ama düzelmedi.Mouse'mdan ışık geliyor ama imleç ne hareket ediyor ne de tıklama yapıyor.Ayrıca mousenin kablosunu taktığımda "diit" diye ses geliyor.Yardımınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar....

Kapalı Hesap (172709)
02-10-2010, 13:22   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

bir örnek vermek gerekirse internet tarayıcısından (mozilla) geri tuşuna bastığımda iki sayfa geri gidiyor
bu dedigi bendede oluyordu ama bilmiyorun nasil cozumlendi
mousetan olabilir olmayabilirde ben bir pecere acmak istiyordum iki aciliyordu  mouse surucunu yeniledinmi
ben surucuyu yeniledim duzeldi ama arada bir yapiyordu hata baska mouse taktigimda bile ama usb olan larda simdi ben usbisiz eski tip girisli kulaniyorum ayni marka mouse kulaniyorum benikiler kabloluydu sanirsam en son surucu yuklersen duzelir.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (193865) ~ 02 Ekim 2010 13:30
hscakir
02-10-2010, 13:34   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

driver güncelledim düzeldi teşekkür ederim :)

Kapalı Hesap (172709)
03-10-2010, 01:46   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj
Alıntı: hscakir  
driver güncelledim düzeldi teşekkür ederim :)
sevindim sorunun haledik.