ACİL!! Dosyalarımızı açamıyoruz!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Eremsalsiz®
26-02-2004, 11:45   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
89 mesaj

Merhaba,
Windows Xp Profesyonel kurulu, birden çok kullanıcılı bir bilgisayarda, bilgisayar yöneticisinin "Veriyi korumak için içeriği şifreleyerek" ve aynı zamanda şifrelediği dosyaların bulunduğu klasörü "Paylaşım"dan "Bu özel klasör olsun" diyerek dosyalarını koruduğu bu bilgisayara fomat atılıp Windows tekrar aynı kullanıcı adı ve yönetici şifresiyle tekrar kuruluyor; ancak şifrelediği dosyaları tekarar açamıyor! Bu soruna bir çare var mı yoksa dosyalara bir daha açamayacakmıyız? Acilen yardım ederseniz çok seviniriz...

hasanyasin
26-02-2004, 13:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,100 mesaj

Sevgili Eremsalsiz®,
Dosyalarınızla ilgili üzüldüğümü belirtmek isterim. EFS ile dosyaları şifrelediğiniz zaman, ilgili kullanıcı için dosya dışında bir sertifika kaydedilir. Siz de işletim sisteminizin olduğu bölüme format atarak bu sertifikayı silmişsiniz. Dosyalarınızı kullanabilmek için EFS sistemini cracklemeniz gerekiyor... Üzgün

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için, Chip Forum>>İşletim Sistemleri>>Windows XP bölümündeki "XP'de Güvenlik" konusunda yazılanlara bakabilirsiniz.

chip_hacker
28-02-2004, 14:12   |  #3  
Taze Üye
17 mesaj

XpPowerCrack programi isinize yarayabilir. bulunmasi gercekten zor. kazaa ile arayin.