Acil yardım internete giremiyorum...

didyou
08-02-2010, 14:45   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
119 mesaj

Selam arkadaşlar.Pc m de 2 adet işletim sistemi kurulu birisi xp birisi 2000.Genellikle 2000 kullanıyorum pc yi daha az kasıyor diye ve dün akşama kadar 2000  de sorun yoktu.PC yi kapadım bu sabah açtığımda internete giremiyorum hiç bişey anlamadım herşey normal görüküyor ama internete girmiyor.Merak ettim ve pc yi xp olarak başlattım xp de herşey sorunsuz gayet rahat nete giriyor bu yazıyıda xp den yazıyorum.Diceksiniz xp kullan işte diye ama 2000 de pc daha az kasıyor ve daha rahat sonuçta eski pc ve çoğu program 2000 de kurulu bu sorunu kesin çözmem gerek lütfen acil yardım.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Halil Şahin
08-02-2010, 16:00   |  #2  
Halil Şahin avatarı
Yıllanmış Üye
715 mesaj

Ohooo sen daha nerdesin :) ya artık güncellemeleri bile kalmadı...  Bence 0dan xp kurulum yap. Bilgisayarımdan özellikler gelişmiş özelliklerden en iyi performansı seç. 2000den daha iyi olur ;)

didyou
08-02-2010, 17:14   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
119 mesaj

İnan bana ne yapsamda 2000 deki verimi alamadım nerdeyse xp ye göre 2 kat hızlı ayrıca güncelleştirme dert değil benim için uyumlu olmayan programda yok rahatım yerindeydi anlıcan taki dün geceye kadar.

Halil Şahin
08-02-2010, 18:37   |  #4  
Halil Şahin avatarı
Yıllanmış Üye
715 mesaj

internetten indir 2000 tabi bulabilirsen :D Tekrar format atmayı dene belki işe yarar :)

didyou
08-02-2010, 19:37   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
119 mesaj

2000 elimde varda yedeklemem gereken dosyalar var o yüzden format atamıyorum