ACİL YARDIM [kısıtlı zaman çok acil]

vandal59
10-08-2009, 12:58   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
73 mesaj

arkadşlar dün gece pcye bişe oldu pcyi açtıgım anda mousede kum saati çıkıyor sadece ve hiç.bişeye tıklanmıyor.Donup kalıyor pc açıldıgı gibi. Galiba FlashGet yüzünden . onu yükledikten sonra oldu bu olay. Sizlere sorum ben program kaldırma ekranına hangi kısayol ile giderim.Yani başlat çubuguna felan tıklayamıyorum internetete görev yöneticisinden operayı çalıştırıp girdim.İnterntte normal geziyorum fakat pcde hiçbirşeye tıklnmıyor masaüstünde.Lütfen yardım edin.

bymarks
10-08-2009, 13:37   |  #2  
bymarks avatarı
Yıllanmış Üye
655 mesaj

bilgisayar açılırken F8 e bas habire çıkan menüden sistemi geri yükleyebilirsin yada güvenli moddan flashget programını açılışta çalıştırılmasını iptal edebilirsin
ve bu flashgetten dolayı oluyorsa büyük ihtimalle virüslüdür
flashget programı ücretsizdir
kendi sitesinden indirmeniz daha sağlıklı olacaktır

teknohat
10-08-2009, 13:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,494 mesaj

bilgisayar açılıca windows tuşuna bas sonra oklarla ya da p harfi ile program erişim ve varsayılanı ayarlaya gir. Çıkan ekranda alt + r  tuşuna bas daha sonra oklarla istediğin programın üstüne gel ve tab tuşu ile değiştir butonuna git gerisinide kendin halledebilirsin

FCWARE
10-08-2009, 13:57   |  #4  
Yıllanmış Üye
205 mesaj

gorew yonetıcısınden calıstıra ''control.exe'' tırnaksız yazarsan denetım masasını acar ordanda program ekle/kaldırdan flash get ı kaldırabılırsın saygılar...

furkan_e
06-09-2009, 05:10   |  #5  
Yeni Üye
24 mesaj

ctrl+esc ye basıp başlat menüsüne ulaşa bilirsin bu sayede ok tuşları yardımı ile denetim masası program ekle/kaldır diyip flasget sile bilirsin veya bilgisayar açılınca baslar+r ye basıp açılan çalıştır penceresine msconfig yazıp enter a bastığında sistem yapılandırma penceresi aracılığıyla başlatma sekmesine tıklayıp orada flashgetin üzerindeki tik shift tuşu yardımı ile kaldırıp kaydet dedikten sonra yeniden başlata bilirsin bunu yaptığın taktirde bilgisayar açılırken flashget otomatik baslamayacaktır

Süleyman.
07-09-2009, 00:19   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Konuların tarihine bir baksanız...