Acilll Yardım Lütfen''operating system not found''

kinger1905
28-02-2011, 12:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

toshiba satellite p300-133 Windows 7 - 64bit işletim sistemli laptop kullanmaktayım. Pc de hersey normal çalışıyodu internete girmek için google chrome ı tıkladım ve pc birden bire kitlendi bende yeniden baslattım ancak pc acılmadı. pc de soyle bı ekran cıkıyor :http://tinypic.com/view.php?pic=aaglzk&s=7(resmi internetten buldum. ) resimdekine benzer bi hata cıkıyor . bı yarım saat bekledım pili cıkardım taktım tekrar denedım pc normal acıldı ama yıne C:\Program Files (x86) a girip bi oyun acmaya calıstıgımda yıne kıtlendı ve tekrar yenıden basladı. anlayacagınız pc de uygulama actıkca ara sıra aynı sorunla karsılasıyorum bu sebeple pc de ne uygulama acabılıyorum ne de kapatabılıyorum aynı hatayı almamak ıcın . bu konuda acil yardımlarınızı beklıyorum. işin kotusu sırket programını da acamıyorum:(:(:(: yardımlarınızı beklıyorum simdiden tesekkurler

Son Düzenleme: kinger1905 ~ 28 Şubat 2011 13:03
mancukya
01-03-2011, 15:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Hata resimdeki gibiyse isletim sistemi yok diyor ya kablolarda temazsizlik oldu yada sistem dosyalari birbirine girdi tamirciye getir en iyisi burdan bir seyler söylemek verdigin bilgilerle zor.

doktormert
01-03-2011, 17:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
185 mesaj

mancukya arkadaşın dediğine katılıyorum. ama yüksek ihtimal sistem dosyalarında arıza vardır. hdd'de de olabilir. servise götürmende fayda var.