adil kullanım kotası hız düşmesi

infazci6100
10-08-2011, 15:25   |  #26  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,108 mesaj

sewişmeyide yasaklıycaklar yakında :) cocuk yaptın bıtdı okadar ewlı mevlı anlamam :P saka bıyanada gelcı buda zamanında saka gelırdı bızede gelıyo basımıza.ınsanın fızıksel ve ruhsal saglıgı korunması amacı tasımaz bu.bu ozgurluk kısıtlamak insanlara secım hakkı vermemek.sen buna karısamazsın bu denetımı aıle yapar istegı dogrultusunda fakulteden bı arkadas napalım film izlemeyıp yolda mılletın ustune mi atlayalımmı demıstı :) bakalım ne olcak sonucları olumsuz dahı olabılır bu mahkemelerde mıllet aylar yılalr tutuklu yargılanır bosu bosuna yatar ozaman agır ısler sıte kapanca zaman dersin kı bırı dıyo karar bu bularda onaylıyo:))

dasti
10-08-2011, 15:50   |  #27  
dasti avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,963 mesaj
Alıntı: AnDi  
DNS kullanımının yasaklanması gündemde. Medya konuyu abartmıyor. Paketlerle izleneceğiz, denetleneceğiz ve kısıtlanacağız.
şuanda izlenmiyormuyuz sanki ? Bir hizmet dökümanını on saniyede döktürebilirler gelir hea sen buraya girdin on yıl ceza hea sen burada takılmışın 5 yıl diyen yok ki? Standart yani sen değiştirmek istemiyorsan hiç kimse birşey yapmıcak yaparlarsada o zaman bir grup oluşturarak interneti kapatalım o zaman görsünler el mi yaman bey mi? Böyle birşey olursada bu grubun öncüsü ben olcam aha burayada yazıyorum :)

ÇATÜ
30-03-2012, 11:35   |  #28  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar ilk önce adil kullanım ile başlayım arkadaş demiş ya adil kota sınırını geçiyorum hiç bir şey olmuyor diye yaklaşık biz 6 yıldır telekom abonesiyiz bu ay kısıtlandı 119 kb gördüm