Adil Kullanım noktası sorunu

jackaldeath13
12-05-2012, 23:16   |  #1  
jackaldeath13 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
183 mesaj

arkadaşlar  ttnet den sonra diğer internet hizmeti veren şirketler de adil kullanım noktası zırvasını yapmaya başlamışlar ben biraz geç öğrendim ama yani nedir ya bizim bu hükümetten çektiğimiz hastalarmı anormaller mi nedir yani hem en yüksek fiyatı ödeyeceğiz öylemi  hem sınırsız isimli internete kota koyacaklar 50 gbyte gibi düşük bir sınır hem de hızımızı düşürecekler böyle bir saçmalık hangi dünya ülkesinde vardır bu hükümet ne yapmaya çalışıyor insanlar film indirmesin müzik indirmesin iletişim içinde olmasın tamamen yobaz bir kafa sanat düşmanları herkes susarsa herkes bunu  kabullenirse bunlar daha iyi günleriniz yakında öyle bir ücretler koyarlarki kimse internet falan kullanamayacak kullananlarda fişlenecek duruma gelecek ne kadar adil kullanım noktası olup da  bu kadar para ödeyen insan var ise bu durumdan sorumlu bakan kimse gerekirse imza toplansın ki toplanıyor bir işe yaradığı yok yada millet sokaklara dökülsün bir gösteri falan yapalım yapılsın nedir  bu ya bu saçmalık allah aşkına yorum yazın herkes ne düşünüyor bilmek istiyorum bu kadar para bu kadar vergi bu kadar alt yapı sınırsızın adı hem kota sınırı hem hız sınırı bu kadar mı geri kalmış bir ülke haline geldik bu kadar mı korktuk teknolojiden bu bakanların amacı nedir

kimse kusura bakmasın ben diğer partiler olmak üzere herkese bu durumu yazdım anlattım tüm bakanlıklar dahil olmak üzere ya bana katılın sizlerde bir şeyler yapın yada 1 mgbitle idare ederiz derseniz buyurun devam edin

Son Düzenleme: jackaldeath13 ~ 12 Mayıs 2012 23:24
Brkylmzz
13-05-2012, 00:02   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

Bunun için çalışma yapıldı siteler açıldı imzalar toplanıyor vs. vs.  

Ama ne yapsakta bundan ileri gidilemiycek..
Ben TTnet kullanıyoum 8mbit 6ay filan oldu ve benım hızım max 0.50mbit i gormustur aradım söyldim bana söyledıklerı şey şu 'Aaa efendim sizin 8mbit hızınız aktive edilmemiş' 6ay 1mbitten az bir hız için 60tl bayılıp durdum..