admin şifresi..... (Acil)

şafak89
18-07-2008, 02:28   |  #1  
şafak89 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

benim acilen admin  şifremi bulmam lazım yardımcı oolurmusunuzDeli

bektash
18-07-2008, 02:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj

Lcp programını İndirin aşağıdaki yörüngeleri izleyin.

1.import bölümüne gelin

2.import Forum remote control tıklayın

3.ok Basın

4.F4 basın veya ortadaki ok var ucu sağa dogru ona basın

sametB
18-07-2008, 02:39   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
161 mesaj

BUTUN UNUTULAN SIFRELER ICIN GECERLIMIDIR BU PROGRAM

bektash
18-07-2008, 02:41   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj

Evet Sadece unutulan Admin ve yerel kullanıcıların şiflerini gösterir. Değiştirmez. Değiştirmek size kalmış.

viking20
18-07-2008, 02:47   |  #5  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

http://www.petri.co.il/index.htm
Change Recovery Console Password
Change User Password from a Remote Computer
Change User Password from the Command Prompt
Forgot the Administrator's Password? - Alternate Logon Trick
Forgot the Administrator's Password? - Reset Domain Admin Password in Windows 2000 AD
Forgot the Administrator's Password? - Reset Domain Admin Password in Windows Server 2003 AD
Windows Password recovery

How to Recover a Lost Password on a Cisco Switch
Recover Protected Office Documents
What's the Password Reset Disk in Windows XP?
Forgot the Administrator password - Alternate Method - The LOGON.SCR trick

Son Düzenleme: viking20 ~ 18 Temmuz 2008 02:52
beinn45
18-07-2008, 09:30   |  #6  
Yıllanmış Üye
413 mesaj

nıye ugrasıyorsunuz bılmıyom kı kısayolu var bunun baslat ayarlar denetım masasına tıkla kullanıcı hesaplarına gel hesap degıstıre gel admını tıkla cıkan sayfada parola olusturu tıkla yenı parolanı yaz dostum programa gerek yok

waybe
18-07-2008, 10:17   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,376 mesaj

bunun için şunuda deniye bilirsin güvenli modda denetimmasasında yeni oturum açıp admin yapıp sonra pc açıp diger kullanıcılarda belgelerini kopyalamak geliyor ama şifreli kullanıcı hesabında denemedim

musdawdaf
18-07-2008, 14:35   |  #8  
Taze Üye
3 mesaj

Ben hep erd commanderi kullanıyorum böyle durumlarda.

ERD Commander 2007, CD’den grafik arayüz ile açılış yaparak sisteminizi kurtarmanızı sağlayan bir sistem programıdır. ERD Commander 2007 ile sistemi çökmüş bilgisayarınızı açabilir, ve size gereken bütün araçları kullanarak sisteminizi kurtarabilirsiniz. Program ağ ayarlarınızıda otomatik olarak algılayabiliyor, entegre edilmiş Firefox browser ile internete girebilirsiniz. Windows üzerinden şifrelenmiş ve erişemediğiniz, silemediginiz klasörlere erişebilir silebilir, unuttugunuz kullanıcı şifrelerini resetliyebilirsiniz.
Herhangi bir nedenden dolayı açılmamakta ısrar eden sistemleriniz için teşhis ve tedavi uygulaması. Unutulan şifrelerde çözüm...

[URL=http://imageshack.us][/URL]

Pc'nizi boot edip bir işletim sistemi gibi CD'den açabilir ve dosyalarınıza ulaşabilirsiniz...Admin şifrelerini rahatlıkla bulabilir ve değiştirebilir firefox explorer ile internete bağlanabilir tüm verilerinizi rahatlıkla kurtarabilirsiniz. İndireceğiniz 52 mb'lık rar dosyası içinden yaklaşık 155 mb'lık bir iso dosyası çıkacaktır. Bunu CD ye iso olarak yazdırın ve PC nizi cd'den boot edin.

İlk açıldığında yukardaki resim ekrana gelcek ordan locksmith i tıkladınmı parolalar direk önünde