ADSL Problemi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
edolin
08-02-2004, 11:32   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Merhaba arkadaşlar benim bir problemim var onu da sizlere danışmak isterim. Bu problem hakkında benim bir tahminim var ama sizlerede bir sormak isterim. Explorer'ı açıyorum. www.mynet.com yazıyorum. giriyor. www.google.com.tr yazıyorum yine giriyor. ama gel gelelim. www.hotmail.com - www.ferrariworld.com - www.bmw.de sitelerine girmiyor. Yani kısaca Nette Türkiyedeki siteleri görebiliyorum. Ama yurtdışındaki siteleri göremiyorum. Sizce problem nedir. ADSL kullananlar böyle bir problemle karşılaştınızmı?

hasanyasin
08-02-2004, 11:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,100 mesaj

Sorun Türkiye ya da yurt dışıyla ilgili değil; fakat merak edecek ya da yapılabilecek bir şey yok şimdilik. Telekom yetkilileri DNS sunucularında sorun yaşadıklarını ve çalıştıklarını belirttiler bana. İnancım da o ki, pazartesi günü teknik personel gelecek ve bu sorunla ilgilenecek. İçimde bir his var ve bu his, şu an orada kimsenin bu iş üzerinde çalışmadığını düşünmeme neden oluyor... Gülümseme

Bu sorun bir iki gün içinde hallolacak. Web sitelerine, rastgele bir şekilde bağlantı problemi yaşayabilirsiniz bu arada.

Eğer telekomla ilgili sorunlarımızın bitmesini istiyorsanız, imzamdaki kırmızı metne biraz daha ilgi göstererek başlayabilirsiniz... Gülümseme