Advanced SystemCare™ PRO Edition promosyon başladı

rostube
25-11-2009, 09:45   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
41 mesaj

www.englishturkish.us sözünü tuttu size ilk iobit firmasının advancedsystem care programının promosyon olarak başladığı andan itibarenduyurulacağını söylemiştim.

Advanced SystemCare™ PROEdition programını bedava tam sürüm ömür boyu kullanabilmek için hemenvereceğim adrese girinhttp://db.iobit.com/license-free/asc-free-license.php orada emailyazacağınız yer var ve altında vertifacition kodu var onu girin hemenpromosyondan faydalanmaya başlayın gerçekten windows'un can simididirbu program kaçmaz haydi durmayın legal yasal
Advanced SystemCare™PRO Edition vprogramına ücretsiz sahip olmak için hemen kaydınızı yapınmail'e gelen yönergeleri izleyin bu programın promosyonu başlamıştırilk olarak www.englishturkish.us farkıyla bu bilgiyi duymaktasınız.

MAİLADRESİNİZİ yazıp doğrulama kodunu girdikten sonra get free lisancebutonuna basacaksınız ardından açılan sayfada A license has been sentto [email]rostube@gmail.com[/email]

<< Back to home page

DownloadAdvanced SystemCare™ PRO şu ibareler çıkacak programı indireceğinizdownload linkide verilecek haydi beklemeyin bu program kaçmaz diyorumben bugünü kaç gündür bekliyordum bu program windows'a can katarkararlılık sağlar hızlandırır beklemeyin diyorum saygılarmısunuyorum...muhtemelen sizede bu indirme linki verilecektir

BUARADA şunu da belirteyim ben 4 mail adresimle key istedğinde buldundumkabul etti ama 5. mail ile key isteğinde bulunduğumda şu uyarı çıktı

Sorry!One IP five licenses only! 5 adet key veriyor ama ben şimdi modemiresetleyeceğim resetin ardından key veriyor mu diye bakacağım veriyorsasizle bu bilgiyi paylaşacğaım.
evet modemi resetledim yenidenbaşlattım yeni 5 key vermeye başladı sizde modeminizi resetleyinistediğiniz kadar key isteyin Advanced SystemCare™ PRO Edition için

kaynak: http://www.englishturkish.us/200 ... pro-edition_24.html

Ozan Can
25-11-2009, 10:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
913 mesaj

teşekkürler ben lisansımı aldım

bybarut
25-11-2009, 10:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
938 mesaj

Teşekkürler 4 tanecik aldık bakalım 1 er yıllık

rostube
25-11-2009, 11:44   |  #4  
OP Yeni Üye
41 mesaj

rica ederim fazla fazla alın her ip numarasına 5 adet ayrı maile yeni key veriyor yani istediğpiniz kadar key alabilirsiniz 5 er 5 er alın ilk 5 farklı mail adresinden sonra ipden hak bitiyor ama modeme reset çekerseniz yeni farklı 5 mail ile yeni 5 key hakkı doğar nol bol alın key'inizi bu fırsat kaçmaz