adwre ve spywre ile browser'ın kapanması

ksk_pentagram
24-09-2009, 13:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

merhaba
bugun adwre ve spywre temizleme programı indirmeye kalktım.ama içerisinde adwre yda spywre kelimesi geçen bir sayfa açtıgımda mozilla kendini kapatıyor.internet explorer'da denedim o da kapatıyor...
bu yuzden başlıkta ve mesaj içerisinde o kelimeleri harf eksilterek yazdım.lütfen cevaplarınızda sizler de harf eksiltin yoksa bu sayfaya bakamam,bu da digerleri gibi kapanır..
kapandıktan sonra tekrar açtıgımda verdigi hata bu:

Üzgünüz ama…

Firefox pencerelerinizi ve sekmelerinizi kurtarma konusunda sorunyaşıyor. Bu da genelde daha yeni açılan bir sayfadan kaynaklanır.

Bunları yapmayı deneyebilirsiniz:

*             Soruna neden olduğunu düşündüğünüz bir veya daha fazla sekmeyi kaldırmak

*             Tamamen yeni bir tarama oturumu başlatmak

lütfen yardımcı olun ne yapabilirim?
teşekkürler şimdiden

Ahmet Ertuğrul
24-09-2009, 21:29   |  #2  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

Büyük ihtimalle bilgisayarında zrarlılar var. Ani-vrüs ya da internet securty programını güncelleyip tam tarama yaptır. Bilgisayarını güvenli modda açıp yaparsan daha iyi olur. Daha sonra Malwaerbyte's Anti-Mlaware ve IObit Securty 360 ya da/ve Spybto: Search&Destroy programlarıyla bilgisayarını tarat, yine güvenli modda olursa iyi olur. Yazarken programların isimlerinde bazı harfleri eksik kimisinin yerleri değişik yazdım.

Son Düzenleme: Ahmet Ertuğrul ~ 24 Eylül 2009 21:30