Akılları karıştıran UFO iddiaları...

CHIP Online
09-10-2009, 00:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Bugüne kadar pek çok "UFO gördüm" iddiası ile karşılaştık; ama bu 9 iddia akıllarda yer etti...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/akil ... ddialari_15150.html

Resimlerle: Akılları karıştıran UFO iddiaları

Uzun yıllar hep aynı iddiayla karşılaştık. Dünyanın neresi söz konusu olursa olsun, birçok kişi uzaydan gelen o misafirleri gördüklerini iddia etti. Kullandıkları o garip, çay fincanına benzeyen cisim ise UFO olarak anıldı.

Kimisi UFO'ları gördüğünü ileri sürerken, kimisi bu işi bir adım daha ileriye götürerek UFO'ları amatör kameralarına kaydettiğini savundu. Ancak görüldüğü iddia edilen birçok UFO'nun sonraları gerçekten de UFO olmadığı anlaşıldı.

Ancak bazı UFO iddiaları, ne kadar araştırma yapıldıysa da bir çözüme kavuşturulamadı ve bugün bile esrarını sürdürüyor. Biz de bu bağlamda, hafızalara kazınan "UFO gördüm" iddialarını masaya yatırdık.

UFO'lara inanıp inanmamak ise tamamen size kalmış. Makalemizin devamına galeri sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm konu: Akılları karıştıran UFO iddiaları...

Resimlerle: Akılları karıştıran UFO iddiaları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce UFO'lar gerçek mi?

posicor
09-10-2009, 03:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
358 mesaj

Hayır değiller...

Milyonlarca ışık yılı uzaklığa araç gönderebilen teknolojiye sahip bir medeniyet "gezegenlerinde su bittiği için" veya "insanları kaçırıp üzerlerinde bilimsel deneyler yapmak için" dünyaya araç gönderecek, ve bu araçlarda ışıklar saçaraktan dönüp durmaktan başka bişey yapmayacak

hadi len :P

ECHELON_
10-10-2009, 01:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

onlar cinler ve onların aletleri -yani hava taşıtları-

lorboloji
10-10-2009, 13:10   |  #4  
Üye
76 mesaj
Alıntı: ECHELON_  
onlar cinler ve onların aletleri -yani hava taşıtları-
Yok daha neler. :) Uzaylıların olduğuna inanıyorum ama görüntülerdekilerin uzaylı olduğuna inanmıyorum.

melen
10-10-2009, 22:58   |  #5  
melen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,638 mesaj

Evet.

DonmuşKral
11-10-2009, 18:22   |  #6  
Yıllanmış Üye
741 mesaj

Allah'ın varlığına ve birliğine inanıp camide biraz hutbe dinyelen insan , cin , melek , hayvan dışında Allah'ın bir varlık yaratmadığını bilir

soulmy
11-10-2009, 18:27   |  #7  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

Ben inanmıyorum. Ufolar madem dünyaya geliyor. Neden köylülere gözüküyor? Neden herkesin görebileceği bir alana inmiyorlar?