Akustik düzenleme

izmirsesyalitim
26-07-2017, 11:33   |  #1  
izmirsesyalitim avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Ses Kayıt Odası, Stüdyo, Enstreman Odası, Müzik Sınıfı ve benzeri alanlarda ortam akustiği çok önemlidir. Kaliteli bir çalışma elde edilmek isteniyorsa kesinlikle ses yalıtım uygulanmalıdır.Akustik sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemede kullanılan poliüretan köpükten imal edilen sünger tipidir. Akustik süngerler yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir. Akustik süngerler yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses emici özellikleriyle ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlarlar. Yoğunlukları nedeniyle kolay kolay yıpranmaz ve küflenme, koku yapmazlar. Ses izolasyon süngeri olarak da bilinirler. İçindeki kimyasallar zararlı atık yaratmaz. Sesin yalıtımında ve izolasyonunda kullanılırlar.
Akustik süngerlerin geniş kullanım alanları vardır. Firma olarak İzmir ve tüm illere ses yalıtım servisi uygulamaktayız. Ürünler hakkında bilgi almak için http://www.akustiksungerizmir.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.