AMD'nin 4 Çekirdekli Barcelona İşlemcisi Temmuz So

kuruwa
13-06-2007, 12:36   |  #26  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,438 mesaj

offf asimileci sana senın gıbısı gereklı hadı amd nın cok watt tukettıgı sebebını bende testekı adamda anlattı ama nafıle sen hala bildigini okuyorsun amd cekıyor bende de dedım sebebını de acıkladım ama sen pc de anlamıyorsun duz konulara bakıyorsun teknıklere degıl eee duzgun bı test için amd nın kuzey koprusunu cıkarabılırmıyız hayır intele kuzey koprusu ekleyebılırmıyız hayır o zaman gerçek test için kı bunu gerçekten yapmak ve bilmek ısıtorsan ıntelın ankart uzerındekı kuzey koprusu watt tuketımını de ısısınıda eklemen gerekıyor ama bunu harıcınde amd gorunur tabıkı sebeplerıde ortada hadı o testı okumadın burada ben yazdım bunu okusan anlaman gereklı ıdı ama neyse uzatmaya gerek yok yapısal farklılık war işlemcıler de buda teste yansır yoksa sen test esnasında cekılen gucu ogrenmek ısıtoyrsan bu sartlarda olmalı anakartındakı kuzey koprusu tam yuke vurunca güç tuketmıyor sendekı anakartta ısınmıyormu ancak bunlar dahıl olursa adil bir test olur normal testlerde amd daha sıcak ve güç tüketır bu şartlarda yüksek cıkması normal baripte boyle bilmeden  atladı ama en azında onda anlama kapasıtesı var sende bu yok bunu ben  değil bu yazdıklarımız  okuyan herkes anladı

asimileci
13-06-2007, 19:50   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,996 mesaj

hayır ısınmada tam yükte intelin daha az yaktıgı grafikte verilmiş

bunu kabul EDECEKSİN

TAM YÜKLEME OLMAZSA AMD ÖNDE

AMA DİĞER TESTTE İSE CORE2DUO 4400 AÇIK FARK ATMIŞ
ISINMAMA KRALI
OVERCLOCK KRALI
PERFORMANS KRALI