Ana kart driveri

HPQ-User
07-04-2008, 19:54   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

mert sormuş:
merhaba sizden yine ana kart driveri isteğinde bulundum gerçekten  çok özür diliyorum ama yine olmadı
sürücü donanımlarının çoğu IDT Audio sigmatel ses kartı driverleri olarak geçiyor malesef hiç bir işe yaramadı daha öncedende sizden istemiştim gerçekten teşekkür ediyorum sigmatel Audio
IDT sse kartı drivei yükledim çok güzel çalışıyor malesef olmadı intel sitedesimde sürücü donanımlarının hepsi IDT Audio ses kartı var hemen hemen hepsi öyle yani gönderdiğiniz sitede ana kart
driverleri yok ses kartı driverleri var.sizide uğraştırdığım için içimden çok özür diliyorum.eğer varsa istediğm driver yollayın yoksa kalsın ana kartımın markası  : İntel Desktop Board
ana kartımın modeli: D945GTP,D945PLM istediğim driver varsa r

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
microsoft windows xp home edition versiyon 2002 service pack 2

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Borga-x
08-04-2008, 09:23   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

http://www.intel.com/products/motherboard/d945gtp/tools.htm bıos update yapmayı denedınmı? Yapmadıysan sıtedekı acıklamaları okuyarak bıosunu guncellemenı tavsıye ederım

buda ıkıncı ıstedıgın anakart suruculerı. Yazıları ıyıce anlayarak okumanı onerırım. ıngılızcen yoksa www.hemencevir.com sitesine copy paste yapıp 3 assa 5 yukarı anlayabılırsın

Kapalı Hesap (34907)
08-04-2008, 09:59   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım gereken yanıtı vermiş ayrıca,deteyları, isterseniz
Donanım,Bios güncelleme ve tüm donanım sürücüsü açıklamaları., bu forumda bulabilirsiniz.,