anakart ve işlemci

Kapalı Hesap (203105)
21-04-2011, 18:20   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj

evet arkadaşlar ekran kartından sonra işlemci ve anakartıda yeniliyorum bir alıcı buldum elimdeki anakart ve işlemciyi satıp bu 2 li almayı düşünüyorum sizce nasıl aslında amd x6 alacaktım ama biraz araştırma sonrası i5 2500 k nın daha güçlü bir işlemci olduğunu gördüm sizce nasıl 23 nisanda vatan da en az % de 20 indirimle sattığım parçaların parasıyla alabilirim bu arada anakartın bios menüsü değişik olmuş ve türkçe dil desteği var

[/url]                                                                                                                                                                                                                            INTEL
                                                        [url=http://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-2500k-core-i5-2500k-soket-1155-3.3ghz-6mb-cache-32nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=50997]Core i5 2500K Soket 1155 3.3GHz 6MB Cache 32nm İşlemci
                                                                                                                                                                275,00 USD                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                494,86                                                        TL                                                                                                                                                                *455,27                                                        TL                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                [/url]                                                                                                                                                                                                                            MSI
                                                        [url=http://www.vatanbilgisayar.com/msi-p67a-gd65-%28b3%29-p67a-gd65-%28b3%29-intel-p67-soket-1155-ddr3-2133mhz-%28o.c.%29-sata-3.0-anakart/productdetails.aspx?I_ID=52930]P67A-GD65 (B3) Intel P67 Soket 1155 DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 Anakart
                                                                                                                                                                222,00 USD                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                399,49                                                        TL                                                                                                                                                                *367,53                                                        TL                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Toplam (KDV Dahil):

894,35                                    TL

*822,80                                    TL

mburak12345
21-04-2011, 19:03   |  #2  
mburak12345 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,242 mesaj

anakarttan kısıp i7 almanı öneririm...

Kapalı Hesap (203105)
21-04-2011, 20:37   |  #3  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj

bende ilk başta öyle düşünmüştüm fakat performans olarak hemen hemen aynılar http://www.anandtech.com/bench/CPU/50 burdan bakabilirsin sence nasıl cumartesi günü %20 veya % 25 indirim bekliyorum vatandan