Ant Toolbar sorunu yardım lütfen!

FIRTINA_SEM
08-02-2010, 15:23   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
25 mesaj

Merhaba arkadaşlar.

Ben ANT Toolbar ile video indiriyordum ve önceleri sorunsuzdu. Zaman geçtikçe bir sorun ortaya çıktı. Ant toolbar ile indirdiğim bir videoyu C: den D:ye taşımıştım. Daha sonra taşımış olduğum bu videoyu oynatmak istediğimde pcnin donduğunu ve videonun oynatılmadığını farkettim. Videoyu silmek istedim silinmedi adını değiştirmek istedim değişmedi. Karşıma hep dosya kullanılmaktadır dosyayı kullanan programı kapatıp tekrar deneyin diye bir uyarı çıkıyor.

Bilgisayara format atacaktım zaten düzelir diye düşündüm. Formatı attım ama format attıktan sonrada D: deki o videoyu silemedim. Güvenli kipte çalıştırdım pcyi, yine silinmiyor ve program kullanılıyor hatası veriyor.

Belki indirdiğim video sorunludur dedim başka video indirdim masaüstüne attım o video da masaüstünde kaldı o video da silinmiyor.

İndirmiş olduğum videoyu silmek ya da ismini değiştirmek istediğimde, explorer.exe hata veriyor işlemciyi %100 kullanıyor ve pc yi kasmaya başlıyor. Explorer.exe hatasından kurtulabiliyorum explorer.exe yi kapatıp açınca kendine geliyor ama videoyu bir türlü silemiyorum.

Kısacası deneyebileceğim her türlü yolu denedim. Benim durumumla karşılaşmış birisi var mı acaba çözümü ne olabilir arkadaşlar? Yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok memnun olurum..

soulmy
08-02-2010, 15:27   |  #2  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

unlocker programıyla silmeyi dene.

KOBRRA
08-02-2010, 15:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
279 mesaj
Alıntı: soulmy  
unlocker programıyla silmeyi dene.
 Evet unlocker bu konuda başarılı.
Silmek istediğin dosyaya sağ tıkla.
Açılan menüde "Unlocker" yazısını göreceksin.Ona tıkla.
Kilitlenecek programı buradan seçip durdurabilirsin.Zaten sil komutunu verdiğin an,otomatik gerçekleşiyor.
http://www.downloadtr.com/Programlar/4883/Unlocker.html (unlocker)
 Kolay gelsin...

FIRTINA_SEM
08-02-2010, 15:39   |  #4  
OP Yeni Üye
25 mesaj

Teşekkürler arkadaşım.

Yalnız şunu belirtmeliyim Toolbarı değil Videoyu kaldıramıyorum. Toolbar silinebiliyor fakat indirdiğim videolara hiç bir şey yapamıyor. Videoları kaldırmak istiyorum.

xpress_pc
08-02-2010, 15:41   |  #5  
Yeni Üye
38 mesaj

Güvenli Kipte silmeyi deneyin.Yine silinmezse Kaspersky Internet Security yükleyin.Büyük ihtimalle virüstür.
Kaspersky'ı buradan;
Versiyon 2010 (Türkçe) indirin.

Güvenli Kipte taramanızı tavsiye ederim.
Eğer virüs değilse ve orada durmasından rahatsız oluyorsanız ters tıklayıp Gizli yazan yerin yanındaki kutuyu işaretleyin.Ardından Denetim Masası>Klasör Seçeneklerinden Görünüm sekmesinden Gizli Dosya ve klasörleri göstermeyi işaretleyin.

FIRTINA_SEM
08-02-2010, 16:59   |  #6  
OP Yeni Üye
25 mesaj

Güvenli kipte denedim yine silinmedi, ismi dahi değişmedi.

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Eve gidince deneyeceğim sonuçları aktaracağım.

FIRTINA_SEM
08-02-2010, 19:58   |  #7  
OP Yeni Üye
25 mesaj

Arkadaşlar unlockeri kurdum. o videonun üstünde unlocker yapınca gördüm ki o video explorer ile birlikte çalışıyor nasıl oluyorsa artık bende anlamadım o yüzden silemiyorum :S :S enteresan bir durum :S

xpress_pc
08-02-2010, 21:06   |  #8  
Yeni Üye
38 mesaj

Sen Kaspersky'ı yükledin mi?