AntiSansür v2.0

HPQ-User
07-08-2009, 21:59   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

enver sormuş:
AntiSansür v2.0 programını silemiyorum. bu program nasıl-nereden bulaşır .silmek için çözümbekliyorum

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
XP KULLANIYORUM.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0)

MSNerkiz
07-08-2009, 22:08   |  #2  
MSNerkiz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
525 mesaj

revouninstaller kullan.olmazsa bir daha gel..

Erhan Tiryakioğlu
07-08-2009, 22:24   |  #3  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

MSNERKİZ in kine KAtılıyorum Ayrıca Hiçbir ÇAre Bulamazsan Yüklediğin Güne Sistem Geri Yükleme Yapmanı Öneriririm...

Sistem Geri Yükleme : BaŞLAT > TÜM PROGRAMLAR > Donatılar > Sistem Araçları ve Sistem Geri Yükleme Ve Oradan Ayarla Anti Sansürü Yüklediğin Güne Geri Dön...

Craterus
08-08-2009, 10:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
881 mesaj

başlat+çalıştır+regedit yazın +HKEY_LOCAL_MACHINE+software deyin oradan adını bylun ve silin eğer normal yollardan silinemiyorsa

jaws-_-67
30-08-2009, 01:39   |  #5  
Taze Üye
6 mesaj

slm
Kesin sonuç için oku...!
Bende aynı sorunla karşılaştım ve revo uninstaller programını indirdim.
Programı türkçe kuruyosun ve çalıştırıyosun. Ama listede antisansür v2.0 çıkmıyor. Programın üst kısmındaki simgelerde AVCI MODU diye bişey var onu tıklıyosun. Sonra ekranında beliren hedef tahtası benzeri iconu tutup sürükleyerek sağ alttaki antisansür simgesinin üzerine bırakıyosun.
sonra açılan menüden PROGRAMI KAPAT VE SİL seçeneğini tıkladığında problem çözülmüş oluyor. Açılan menüden KALDIR seçeneğini tıklarsan hata mesajı veriyor. Bence bu program kaldırma seçeneği olmayan tüm programları siler. Diğer uninstaller programlarında avcı modu benzeri bişey yok. Kolay gelsin.

EsMeR_Actor
13-09-2009, 23:01   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

jaws-_-67'nin paylaşımıdır...
slm
Kesin sonuç için oku...!
Bende aynı sorunla karşılaştım ve revo uninstaller programını indirdim.
Programı türkçe kuruyosun ve çalıştırıyosun. Ama listede antisansür v2.0 çıkmıyor. Programın üst kısmındaki simgelerde AVCI MODU diye bişey var onu tıklıyosun. Sonra ekranında beliren hedef tahtası benzeri iconu tutup sürükleyerek sağ alttaki antisansür simgesinin üzerine bırakıyosun.
sonra açılan menüden PROGRAMI KAPAT VE SİL seçeneğini tıkladığında problem çözülmüş oluyor. Açılan menüden KALDIR seçeneğini tıklarsan hata mesajı veriyor. Bence bu program kaldırma seçeneği olmayan tüm programları siler. Diğer uninstaller programlarında avcı modu benzeri bişey yok. Kolay gelsin.
''jaws-_-67'' İsimli arkadaşın yazdıklarını dikkate alın ve harfiyen uygulayın!
%100 özüm ve bu sorundan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz!!!
Bendede aynı problem vardı ve kafayı yeme durumuna geldim..
Ama ''jaws-_-67'' İsimli arkadaşın yazdıklarını harfiyen uyguladım ve sorun morun kalmadı!
O gerizekalı simge ve program artık yok bilgisayarımda! =)
Teşekkürler ''jaws-_-67''

jaws-_-67
18-09-2009, 11:33   |  #7  
Taze Üye
6 mesaj

slmlar
Msjmı teyid ettiğin ve teşekkürlerin için sağol EsMeR_Actor.
Sizin gibi birkaç kişiye daha faydam dokunduysa ne mutlu bana.
Amacım herkesin canının sıkılacağı birşeylerin olduğu günümüz çağında birkaç gıcık sorununda çözüme ulaşabilmesine katkıda bulunabilmek. Ayrıca unuttuğum birşeyi daha yazmak istiyorum.
Çözüme ulaşmak isteyenler bu programı free olarak bir çok siteden indirebilirsiniz.
Google'la Revo Uninstaller yazmanız yeterli.
"BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR"
Ayrıca son zamanlarda yararlı bulduğum bir programda Advanced SystemCare.
Bu programla bilgisayardan anlamayan tüm kullanıcılar bilgisayarındaki birçok problemi sadece ÇARE butonuna basarak çözebilirler. Kısacası sistem bakım programı.

Son Düzenleme: jaws-_-67 ~ 18 Eylül 2009 11:53
yakamoz_18
23-09-2009, 22:04   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

esmer_aktor çok sağ ol.bu illetten sayende kurtuldum.
çok saol
.

bedran
28-09-2009, 17:49   |  #9  
Taze Üye
1 mesaj

antisansür v2.0 hangisiteden indirebilirim kardeşler lütfen

husfun
23-04-2010, 22:11   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

aynı antisansür sorunu bendede war revo uninstaller kurdum program açılmıyor eraser de kurdum o programda açılmıyor. lütfen yardım arkadaşlar...