Antivirüs Hatası (Norton Security Scan)

Erkut-Özen
11-04-2009, 12:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Merhabalar..

Bilgisayarıma bundan 1-2 hafta önce norton antivirs programı indirdim.Programı netten indirdim yaklaşık 50 mb falandı.sonra programı sildim hoşuma gitmedi fakat silmeme ragmen 1-2 sonra program geri gelmeye başladı.tekrar siliyorum 1-2 sonra kendiliginden geliyor.

Programın resmi şu şekilde;
[resim][/resim]

Program böyle geliyor yükleme güncelleme gibi şeyler yapıp duruyor tabi bunu internet üzerinden yapıyor kota yiyor.

Sizden istedigim acaba bu programı tamamen nasıl kaldırabilirm bir daha gelmicek üzere..

CapanQGLU
11-04-2009, 12:24   |  #2  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Denetim Masası - Program Ekle veya Kaldır.
Başlat - Çalıştır - Regedit (Kayıt Defteri).
Görev Yöneticisi (CTRL + ALT + DEL) İşlemlerden Kaldırabilirsin.

Aklıma Gelenler Bunlar.

mancukya
11-04-2009, 14:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Norton programini adam gibi kaldiramiyacak kadar aciz bir firma senelerdir markali pclerle zorla kendi antiviruslerini kuruyorlar yetmiyor kaldirmasi ayri dert makinayi kasmasi dert.
Forumlarda falan norton gelisti agir degil diyorlar ama gene ayni hikayeler bu firma önce kendi programini kaldirmayi ögrenmesi lazim ilkönce
Googleda norton secruty remover yaz komple regedit ve bu kalan dosyalari temizleyen program var arkadasim.

Mustafa@PC
12-04-2009, 13:06   |  #4  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Revo unistaller in gelişmiş seçeneklerinden kaldır...

Süleyman.
12-04-2009, 13:20   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Uninstaller programıyla veya kendi uygulamasıyla kaldırabilirsiniz:

Erkut-Özen
13-04-2009, 10:17   |  #6  
OP Yeni Üye
22 mesaj
mancukya
Norton programini adam gibi kaldiramiyacak kadar aciz bir firma senelerdir markali pclerle zorla kendi antiviruslerini kuruyorlar yetmiyor kaldirmasi ayri dert makinayi kasmasi dert.
Forumlarda falan norton gelisti agir degil diyorlar ama gene ayni hikayeler bu firma önce kendi programini kaldirmayi ögrenmesi lazim ilkönce
Googleda norton secruty remover yaz komple regedit ve bu kalan dosyalari temizleyen program var arkadasim.
Katılıyorum Dünyanın en iyi virüs programı gibi görüsede en kötülerinden birisi..

Tşkler ark sonunda kaldırdım

jupiter65
13-04-2009, 10:35   |  #7  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,170 mesaj
mancukya
senelerdir markali pclerle zorla kendi antiviruslerini
Hakikaten de böyle nedense!?Beğendim

Kapalı Hesap (76993)
13-04-2009, 14:55   |  #8  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Bu Norton Security Scan'ı kullanmanızı tavsiye etmem. Ücretsizdir ama bunun nedeni de Norton bu programı ücretli ürünlerini tanıtmak yani reklam için yapmıştır virüsleri bulur ama bile bile silmez. Bunu bende bir eklentiyi kurarken yanlışlıkla yüklemiştim Revo'yla silmeyi deneyin olmazsa Program Files'dan silin gitsin sonra kayıt defterindeki girdilerini temizleyin.