antivirüs proğramı

kudo
09-11-2007, 12:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

abi ogunde sordum herkez kespersky i önerior eminmki çok iydir ama süre kısıtlamalı olduğu için kulanmadım şimdi bana sistemimi yormayacak ve deep freezeyle birlikte çalışacak bi proğram lazım sistemimii nasıl açıklasam

256 ram 2.40 mhz 2.40 cpu centirino d

şuan avastı kulaniom ama işe yaramıyor gerçi deep freezem var ama yinde bazen kapatıyorum akılmda 2 antivirüs proğramı var

1 incisi antivir xp hem free vare hedme yazdıklarına göre sistemi yormuyor

2.nod 32 oda iyiymiş ama oda özelik kısıtlamalı yazıyordu şimdi sizden yardım istiyorum     2 sinden biri ?ama hangisi yuklediğimden sonra sorun cıkarmayacak bişey arıyorum ??? yardım

XxXDaRKoXxX
09-11-2007, 14:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,720 mesaj

Eğer sistem yormayacak ama kısıtlamalı olmayacak dersen Avg veya antivir
Eğer kasmayacak sadece  dersen Nod32
Arkadaş ramim var hayatımı yaşarım kasarsa kassın dersen Kaspersky
Ama kısıtlama olmasın iyi olsun dersen Avg  Antivir ikisinden birini seç :/

kudo
11-11-2007, 11:39   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
807 mesaj

abi çok saol ben şuan avast kulanıyorum sistemim çokk ağırlaştı hata pc actıktan 5 dk sonra donuyor bazen sorunun avastan olduğunu sanıyorum şimdi ben ya ANTİVİR XP yada AVG kulanacam hangisi daha iyi ve ben istiyorumki pc acılınca önüme bişey çıkmasın anlatabiliyormuym yani pc acılınca önüme deep freeze nin tablosuacılıyor ondan sonra  avast ta sağ alt ta msn de biri oturm acıyorya avastında ole oluyordu ben bişey cıkmasını istemiyorum neyse cıkacaksanda cıksın yani Dil çıkarıyor ama ben karar veremedim avg mi antivir mi sizce hangisi iyi onagöre pc ye kuracam

XxXDaRKoXxX
11-11-2007, 11:55   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,720 mesaj

http://chip.com.tr/konu.asp?id=4165

Elinin altında al bak:)

kudo
16-11-2007, 11:52   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
807 mesaj

abi herşey içn çok saol emeğinize saygı duyuyoruz sizn sayenizde iyi bi anti virüs buldum

ben avast la birlikte deep freeze kulaniyordum avast ad vare spyware lerde  iyi ama diğer konularda kötü antivir spyware lerde kötü ama herşeyde iyi :D pc çok mütiş olmuş hızlı remim az olduğu içn pc yoruluyordu avstla ama antivirde ole bi sorun kalmadı sağolun :D