Antivirüs Yükleyemiyorum ..

Aros
23-08-2009, 15:59   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Öncelikle merhabar,
Benim sorunum bilgisayara antivirüsyükleyemiyorum.İlk başlarda avast kullanıyordum sonra deneme sürümübitti silip kaspersky yükleyeyim dedim.Fakat avast bilgisayardankaldırılmıyor.
C:\Program Files'te avast'a ait bir dosyayok.Program ekle kaldır menüsünde avastın setup'u var fakatkaldırılmıyor.Kaldır diyince aşagıdaki gibi bir hata alıyorum.

Avastı tekrar yükliyeyim dedim oda olmadı ŞaşkınKasperskykurulumunu açıyorum next,next diyorum sonunda avastı kaldırmamgerektiğini söylüyor.Avastı kaldırmadan başka bir antivirüsyükleyemiyorum.Fakat avastta kaldırırken bu hatayı veriyor..
Ne yapmam gerek? nasıl avastı kaldırıp düzgün bir antivirüs programı yükleyebilirm yardım edin.Şaşkın

Feel Good
23-08-2009, 16:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,688 mesaj

Buradaki programı indirip, bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırın ve bu program aracılığıyla kaldırmaya çalışın.

Toxic
23-08-2009, 16:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
3,600 mesaj
Alıntı: Feel Good  
Buradaki programı indirip, bilgisayarınızı güvenli modda çalıştırın ve bu program aracılığıyla kaldırmaya çalışın.
eğer bunu yaptığınızda da kalkmazsa avast ı yeniden kurun your uninstaller ile kaldırın sorun çözülecektir

Aros
26-08-2009, 20:33   |  #4  
OP Yeni Üye
28 mesaj

Teşekkürler arkadaşlar ..
en temiz yolu raglam bi format attım oldu bitti :)