Anycool..

Sagolera
24-09-2009, 21:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
806 mesaj

Arkadaşlar bende bu telefonun aynısı var fakat markası anycool başka hiç bir farkı yok sızce neyden dolayı boyledır..???Ve ben bu anycool cep telefonuna oyun nasıl atabılırım ıntte baktım nes uzantılı falan denıyor ama daha bı cozum bulamadım..

mindmehmet
24-09-2009, 22:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

avatarını değiştir bence ondandır benden söylemesi :)

Sagolera
25-09-2009, 00:40   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
806 mesaj

Sen rahat ol bu sıtede oyle ayrım falan yapılmaz ilerde anlarsın kımsenın bılmedığı bır konu olduğu ıcındır..

mesut_illegal
25-09-2009, 01:08   |  #4  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
810 mesaj

evet arkadaşım Çin malı telefonların en büyük sorunlarından biri de bu ahh keşke java desteği olsa bu telefonlarda da rahat etsek.Bence üreticinin resmi sitesinde araştır.Bende çok araştırdım internette ama bu tarz telefonlar için çözüm bulmak çok zor.Ayrıca avatarına göre konuya cevap vermemezlikle hiçbir alakası yok ben sagopa kajmer hastasıyım zaten.

Sagolera
25-09-2009, 01:13   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
806 mesaj
Alıntı: mesut_illegal  
evet arkadaşım Çin malı telefonların en büyük sorunlarından biri de bu ahh keşke java desteği olsa bu telefonlarda da rahat etsek.Bence üreticinin resmi sitesinde araştır.Bende çok araştırdım internette ama bu tarz telefonlar için çözüm bulmak çok zor.Ayrıca avatarına göre konuya cevap vermemezlikle hiçbir alakası yok ben sagopa kajmer hastasıyım zaten.
Eyw kardesım yardımın ıcın ıste bu kadar yeterlı zaten ayrıca sagocu olduğun için sevindim...