Apple'ın gizemli cihazı adını buldu...

CHIP Online
28-12-2009, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Apple'ın yılan hikayesine dönen gizemli cihazı ortaya çıkıyor; hatta adı bile belli...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/appl ... ni-buldu_17295.html

Resimlerle: Apple'ın "hasta patronu" Steve Jobs...

Apple, 2010'u, yıl boyunca çok konuşulan tablet tasarımıyla karşılamaya hazırlanıyor. Mobil telefon ve diz üstü arası bir ürün olacağı tahmin edilen ve önümüzdeki birkaç ay içerisinde resmi olarak duyurulması beklenen yeni cihazın adı da, artık kesin gibi... iSlate! Teknoloji içerikli haber kaynaklarının bildirdiğine göre Apple, iSlate.com alan adını bir süre önce satın almış durumda.

10inç'lik ekranı ile iPod Touch'ın büyük ağabeyi konumunda olacak iSlate'in video izlemek, internette gezinmek ve e-kitap okumak için geliştirildiği ifade ediliyor. Analistler, TV izleme ve haber abonelikleri yürütme gibi işlemlerin, kablosuz bağlantı ile mümkün olacağını öngörüyorlar.

iSlate ile ilgili güncel bir başka haber, Apple'ın San Francisco'da, lansman için bir sanat merkezini, bir kaç günlüğüne hazırlamaya başladığı yönünde. Ocak ya da Şubat ayıyla birlikte duyurulması beklenen iSlate'in ABD'de Mart ayında, Avrupa'da ise önümüzdeki yıl sonu, vitrinlerdeki yerini alması bekleniyor.

Daha önce burada yayınladığımız haberimizde de, iSlate ile ilgili ilginç gelişmeleri sizlere duyurmuştuk...

Tüm konu: Apple'ın gizemli cihazı adını buldu...

İzleyin: Adobe Apple'la böyle dalga geçiyor

Resimlerle: Apple'ın "hasta patronu" Steve Jobs...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: iSlate ilginizi çekiyor mu?

net24
28-12-2009, 18:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,233 mesaj

Evet bir çıksın görelim nasıl bir çıkış yakalayacak...

sahinyildiz
29-12-2009, 10:32   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
41 mesaj

iphone kullanıcısı olduğum için islate'den cok şey bekliyorum.iphone mukemmel bir cihaz,islate daha iyi olacak diye düşünüyorum.cihaz cok ilgimi cekiyor,ama fiyat da onemli tabiki,steve jobs bu cihaza 2000 dolar fiyat biçerse,nasıl almamız mumkun olabilirki.windows 7 yuklu tablet pc yi inceledim 500 dolar yuksek bir rakam,cokta yuksek değil.umarım islate ucuz olur :)