apple ipod touch 2G satılıktır

Emre Kaan Çamlıca
10-09-2011, 16:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
400 mesaj

İlk sahibiyim, garantisi bitti fakat hiçbir arıza çıkarmadı bendeyken. Jailbreak yaptım ios 4.1 içinde olan uygulamalar :

Bubble Bang, Bubbles, Real Racing 2 , Cut The Rope, Doodle Jump, Cover Orange, Fruit Ninja, SmackTalk, Sesli Sözlük, MXMayhem, Guitar Tuner, HitMix, Labirenth 3D, Fragger, Dino Rush, Skyfire, Tiki Towers, Vatan PC, Tower Bloxx, Bike Mania, Messenger, My Guitar, Mynet, Opera Mini, Piyano, Virtuso, Monopoy, Angry Birds, Penguin 2, Enigmo, Stone Loobs, Sway, Spore, Tiny Wings, LigTV, Fenerbahçe FUN, Fıkralar LİTE, wallpapersHD, maçkolik, şehirler arası mesafe, NBA Game Time, sinemakurdu, Tailking Tom 2 , LaDida, Kalorimetre, UEFA, Gravity Guy, İGammon, Jurassic Park, İmathemathics, Hit The Apple, PureMX, TomTom Turkey, Banjo Piranha, Catapult Madness, Crazy Cow, Tower Madness, Sonic Lighter, Kelime Avı, Berzerk Ball, Crayon, Fussball, Lemonade, Parking, Angry Birds Rio, Road Trip, Jenga, Atlas 2011, National Geographic World Atlas, Zaytung.
 İPODLA NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

Müzik
Wireless İnternet
Video Film
Oyun
Medya Ortamı Eğlence
Popüler Sitelerin İphone Uygulaması

Saymadığım basit küçük uygulamalarda var. 450 adet müzik ve birçok wallpaper bulunmakta. İsteğe göre silebilirm hepsini. yada alacak kişi seçip silebilir. İnterneti başlı başına bir keyif, müzik kalitesi dünya üzerindeki en iyi cihaz diyebilirim. Fakat orjinal kulaklığı kayboldu. Gayet güzel net bir şekilde en az 20 filmi çevirip ipodda izledim şahane oluyor. Aşırı uygulama meraklısı değilseniz 8 gb size yeterli gelecektir. Bu arada fotoğrafta gördüğünüz kılıfı kendim yaptım kılıfıda göndericem. Sormak istediklerinizi PM ile sorabilirsiniz. FİYAT : 200 TL

Son Düzenleme: Emre Kaan Çamlıca ~ 13 Eylül 2011 17:12
Emre Kaan Çamlıca
13-09-2011, 17:13   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
400 mesaj

İpod hala satılmadı fiyat güncel.

MezraL
23-09-2011, 20:21   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Ankaradaysan elden teslim nakit alabilirim..