arka jak ve kulaklık hoperlör sorunu

bigdeath
24-09-2014, 12:29   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
111 mesaj

merhabalar ustalarım sizden yardım istiyorum pc min arka ses giriş panelleri çalışmıyor ve her ne kulaklık takarsam takim hala sadece birinden ses gelior yani sadece tek haporlor calısıor ama normal 2 + 1 gibi haporlor takdıgımda 2 sindende cıkıyor eskiden yapmıyordu böyle bir sorun bu sorunun cıkıs sebebi sole oldu ben anakartımı yaktım ve yeni anakart aldık yeni anakart alınca bu sorunlar olmaya başladı arka panel çalısmıor ses paneli ama on panel çalısıor tmm onda bi sıkıntım yok öndende hallederim ama her ne kadar kulaklık alıpda denediysem sol yada sağ haporlör den ses gelmiyor sadece tek birinden geliyor mesala snopy sn 4288 kulaklık aldım sına tuşuna tıklayınca sağ haporlorden az ses cıkıyor sonra yine sağ haporlorden yüksek ses cıkıyor yani sol hiç çalısmıyor 2 ses de sag dan geliyor ses ayarlarını hepsini ayarladım hiç bir sorun yok orda ses kartım güncell sürüm dahada günceli yok ve ses kartım aygıt yoneticisinde ıdt yazdıgı için ıdt audiuo programını yukledim realtek yok bu sorunu nasıl cozebilirim eski anakartta hiç bir sorun yoktu ?

bigdeath
25-09-2014, 12:38   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
111 mesaj

arkadaşlar yokmu bir çözümü ?