arkadaşlar ekran kartı güncelleştirme

HPQ-User
15-01-2010, 10:39   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

tayfun sormuş:
arkadaşlar bende atı readon x1650 ekran kartı var ekran kartımı en son güncelleştirmelerini yüklemek istiyorum heralde ekran kartını güncelleştirirken eski güncelleştirme kardırılıyomuş heralde ben ekran kartımı günleştirmek istiyorum lüttfen anlatın nasıl güncelletirilir sıraysıyla lütfen anlatabilirmisiniz benim program ekle kaldır sayfasında atı readon driver yazıyo onu kaldırmam mı lazım eski güncelleştirme heralde o birde bende ekran kartının cd si var acaba onla güncelleştirebilirmiyim içinde driver dosyaları var teşekürler

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel core
1 gb ram asus anakart 2.20  ghz

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/532.8 (KHTML, like Gecko) Chrome/4.0.288.1 Safari/532.8

himmety
15-01-2010, 13:45   |  #2  
himmety avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 32
602 mesaj

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx siteden gir işletim sistemini seç ordan ekrankartı modelini seç ve iindir. sonra istersen eskiyi kaldır yeniyi kur yok olmaz dersen direk üstüne kur güncellemesini yapmış olursaun

StyleALP
15-01-2010, 14:03   |  #3  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj

Buyrun Grafik Kartınız için gerekli driver aşağıdaki linkte mevcut. Sizin için kolaylaştırarak hazır link verdim. Dil seçerek indirebilirsiniz.

Ayrıca Bilgisayarınızda şuan yüklü olan driverı kaldırmanıza gerek kalmadan güncellemeyi yapabilirsiniz.