Arkadaşlar her zaman iş yapıcak değiliz ya haydi

Kapalı Hesap (169436)
24-06-2010, 09:38   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
280 mesaj

Arkadaşlar her zaman iş yapıcak değiliz ya haydi bakalım biraz mola dinlenme zamanı hep bilgisayar değil nasıl gidiyor hayat bakalım isteyen herkez birşeyler yazabilir maksat sohbet olsun farklılık olsun yani Beğendim

Roadrunnner
24-06-2010, 10:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
694 mesaj

Güzel düşünmüşsün...

İnşaat Mühendisliği okuyorum.Şu anda üzerimde 1. sınıftan ders bırakmamanın rahatlığı var.Bütün sene çalıştım.Emeklerim boşa gitmedi Allaha şükür...Bütün gün bilgisayar başındayım.1 sene boyunca bilgisayarımdan uzak kalmanın acısını çıkarıyorum şu anda...2 hafta sonra da ehliyet kursuna başlıyorum inşallah.22 ağustosta sınav var.Ehliyeti de aldım mı keyfime diyecek yok...Akşama kadar ye , iç , yat , "..." anlayacağınız :) Rahatım...

Bu arada LYS heyecanı yaşayan arkadaşlara kolaylıklar ve başarılar diliyorum.Geçen sene ben de aynı durumdaydım.Çok zor psikoloji valla...Ki bu sene daha zor bir marataondalar.Allah eski ÖSS , yeni YGS-LYS "zedelere" yardım etsin...

erdioz
24-06-2010, 10:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
851 mesaj

öncelikle Roadrunner sağol bu sene bende ircem sınavlara belkide 1 senelik maratonumda rahat rahat tatil yapacağım son 2 ay falan sonra bir başlıyacaz sonu gelmez herhalde.
bende lise 3 bitti bir bilgisayar tamircisinin yanında çalışıyorum.hayat hızlı geçiyor ya çalış çalış eve git 3-4 saat pc başında gece oluyor.Bir haftasonu var işte.hazır sınav konusu açılmışken benimle birlikte bu sene sınavlara girecek bütün yarışacılara başarılar diliyorum.Herkese iyi günler

Roadrunnner
24-06-2010, 10:48   |  #4  
Yıllanmış Üye
694 mesaj

Aslında ben de bu yaz bir İnşaat firmasında çalışacaktım.Şirket bir tanıdığımızındı...Adamın geçtiğimiz kış işleri çok bozulmuş.Maalesef orada başlayamadım.Benim için çok iyi bir tecrübe olacaktı ama olmadı.Kısmet...

xxömür
24-06-2010, 10:54   |  #5  
xxömür avatarı
Yıllanmış Üye
1,574 mesaj

valal bugün il dısından kız arkadasım gelicek eli kolu dolu onu almaya gitmek ölüm gibi geliyo valzi bavul neyse cumartesi günü bi arkadasın düğünü var giyin kusan git sonra pazar günüde akrabanın  yani haftasonu cırtım cıkıcak 1 hafta sonrada amcamın oğlunun var kayseriye kız almaya gidicez inş.. hadi hayırlısı Darısı Başımıza

Kapalı Hesap (169436)
24-06-2010, 11:31   |  #6  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj

Xxömür amin diyelim bakalım hakkında hayırlısı olsun diğer kardeşler de güzel sohbet etmişsiniz işte bu ya biraz kafa dağıtalım ayrıca yazdığınız ve katılımınız için teşekkür ederim sağolun herkezi bekleriz aramızda sohbet ederiz forum sakinleri :)

Kapalı Hesap (101323)
24-06-2010, 12:40   |  #7  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

bende  boş gezenin  boş kalfası arada c#  bakıyorum o kadar tabiki tatilde  böyle

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (169436) ~ 24 Haziran 2010 12:41
Kapalı Hesap (169436)
24-06-2010, 12:48   |  #8  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj

Liberty kardeş boş gezenin boş kalfası derken işin gücün yok mu yani

world_pc
24-06-2010, 14:04   |  #9  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj

Bugün bir yakınımı kaybettim, Moralim bozuk biraz. Orltama Yükseltme sınavları var malumunuz Lise de Dönem içinde başarısız olduğumuz dersleri veriyoruz.

Kapalı Hesap (169436)
25-06-2010, 07:48   |  #10  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj

Word_pc kardeş başın sağolsun sen gönlünü ferah tut Allah yardımcımızdır.

Kapalı Hesap (169436)
25-06-2010, 08:25   |  #11  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj

Kardeşlerim hepimizin de sorunları dertleri olabilir bunlar gayet normal şeyler çünkü yaşadığımız ve var olduğumuz sürece dertlerimiz kederlerimiz sorunlarımız hep bizimle olucaktır.Önemli olan sorunların olması değil sorunlara karşı dikkatli duyarlı bilinçli ve doğru bir şekilde karar verip ona göre hareket etmemizdir.Bu dünya yeryüzü evren neye var oldu bizler niçin varız ne için geldik ve ne için gidicez hiç bunları sordunuz mu kendinize işte bu soruları daima kendimize sormamız gerekiyor her sabah güneş doğudan doğup batıdan da batıyor neden böyle geceleyin kandil gibi yanan yıldızlar var bunlar kimin işin yarıyor sayısını bile bilmediğimiz o kadar çok canlı varlıklar var ki bunlar neden var işte bütün bu soruların cevabı var olmamızın ve kainatın var olma sebebi şudur; İmtihan için gönderildik ve bu kainatın yaratılması'nın bir diğer hikmeti ve sebebi de Sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) Efendimizin yaratılmasıdır, yüce rabbimiz onun hatrına onun için var etti bu koca alemi ve Allahüteala en sevdiği peygamberdir habibim diyerek hitab etmiş anlamı şudur sevgilim Allahüteala o kadar çok seviyor Peygamber Efendimizi o nebi o sevgili sevilmez ki kardeşlerim güneş gibi doğdu yeryüzüne güzel ahlakı, dürüst olmayı,yalan söylememeyi,faiz yememeyi,insan canına kıymamayı,hırsızlık yapmamayı,adaletli olmayı,güvenilir olmayı,en güzel sevgiyi ve daha nice bütün güzellikleri ondan öğrendik hayatını anlatsam bu metin kutusuna sığmaz yetmez bir nebzede olsa size gerçekleri hakikatleri söyledim kardeşlerim bilmemiz gerekenler bunlar işte bu seller bu afatlar neden oluyor bunların hepsi kıyamet alametlerinin bir göstergesidir bunlar bir işaret ve uyarıdır ikazdır ama insanlar bunu anlamayıpta dikkate almazlarsa başlarına daha neler neler gelir tedbirli olalım bu konular uzun mevzular ama azda olsa sizlere yardımcı olmak için yazdım cümleten Allaha Emanet Olun.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (169436) ~ 10 Temmuz 2010 09:29
world_pc
25-06-2010, 09:34   |  #12  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: fmustafa  
Word_pc kardeş başın sağolsun sen gönlünü ferah tut Allah yardımcımızdır.
Sağol... Allah hepimizin yardımcısı olur inşallah.

Kapalı Hesap (169436)
25-06-2010, 09:40   |  #13  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj

Amin cümlemizin inş.

Onuralp Yılmaz
26-06-2010, 21:52   |  #14  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

Hayat zor bee. Hele 6.sınıftan 7.sınıfa geçtiysenBeğenmedim

Son Düzenleme: Onuralp Yılmaz ~ 27 Haziran 2010 11:35
world_pc
27-06-2010, 20:39   |  #15  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: Onuralp Yılmaz  
Hayat zor bee. Hele 6.sınıftan 7.sınıfa geçtiysenBeğenmedim
Neden zor 6 dan 7 ee geçmek ? Sen bide Liseden sınıf geç bakalım hangisi daha zor.

Kapalı Hesap (169436)
28-06-2010, 07:46   |  #16  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj

Evet yeni bir haftaya başlamış bulunmaktayız sevgili forum üyeleri yeni bir aya girmemize de askaldı herşeyin hakkımızda hayırlı olmasını temenni ediyorum.

world_pc
28-06-2010, 19:51   |  #17  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

Evet arkadaşlar bir Pazartesinin daha sonuna geliyoruz, Yarın Salı..Bakalım ilerleyen günlerde bizi nasıl maceralar bekliyor :)

Onuralp Yılmaz
29-06-2010, 00:24   |  #18  
Yıllanmış Üye
922 mesaj
Alıntı: world_pc  
Neden zor 6 dan 7 ee geçmek ? Sen bide Liseden sınıf geç bakalım hangisi daha zor.
Göreceğiz Göz kırpma
Zaten 2.7.2010 da köye gideceğim.2.5 ay yokum yani buralarda :)

Son Düzenleme: Onuralp Yılmaz ~ 29 Haziran 2010 08:30
Kapalı Hesap (169436)
29-06-2010, 09:44   |  #19  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj
Göreceğiz Göz kırpma
Zaten 2.7.2010 da köye gideceğim.2.5 ay yokum yani buralarda :)

Ne güzel köyüne gidenler için selam götürün benden de gittiğiniz yerlere Göz kırpma

world_pc
29-06-2010, 10:07   |  #20  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

Bende bu yıl köyden şehre taşındım, Ulaşım haricinde başka bir karını görmedim şehrin, Okula rahat gidip geliyorum işte bir tek o, Ama köyde daha iyi...

Onuralp Yılmaz
29-06-2010, 20:40   |  #21  
Yıllanmış Üye
922 mesaj
Alıntı: fmustafa  

Ne güzel köyüne gidenler için selam götürün benden de gittiğiniz yerlere Göz kırpma
Şu anda Antalyadayım.Köyüm ,Isparta-Şarkikaraağaç'a bağlı Çiçekpınar kasabasıdır
Selamlarını iletirim :))

Son Düzenleme: Onuralp Yılmaz ~ 29 Haziran 2010 21:47
Mairo
30-06-2010, 13:03   |  #22  
Mairo avatarı
Yıllanmış Üye
131 mesaj
Alıntı: world_pc  
Bugün bir yakınımı kaybettim, Moralim bozuk biraz. Orltama Yükseltme sınavları var malumunuz Lise de Dönem içinde başarısız olduğumuz dersleri veriyoruz.
Öncelikle başın sağolsun kardeşim.

Bu sene benim içinde kötü geçti. Ruhsal bozukluklar, rahatsızlıklar, hastalıklar vs. hepsi bir anda geldi. Lisede hep güzel notlar alırken sırf bu sene bu olaylar yüzünden lise sonda çaktık. Birde YGS, LYS, yeni sistem bu sene yakaladı beni. Onlarda pek iyi geçmedi. Yarında Fizikten ortalama yükseltme sınavına girecem, ertesi günde Analitik Geometri, A.Geo'dan 3 gün sonra Matematik ve en sonunda da 12 Temmuz Geometri. İnşallah şu sınıfı geçmek için 6 krediyi tamamlarım. Sınavları verdikten sonra da heralde seneye sınavlara bir daha hazırlanacağım.

Bu kötü olaylara rağmen yinede mutluyum. Temmuz ortası büyük ihtimal PC toplayacağım (5 senenin ardından nihayet) ve ardından çok uzun zamandır beklediğim (senelerdir) oyun olan Starcraft 2, 27 Temmuzda çıkıyor. Bana moral verecebilecek birşey varsa o da heralde bu oyun olacak.

Şimdiden herkese hayırlı yaz ayları. (Keşke bizimde köyümüz olsada gitsek. Bıktım bu şehir hayatından, elektronik eşyalardan vs vs.)Üzgün

world_pc
30-06-2010, 14:08   |  #23  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

Şu sınavlar yok mu ah ulan ah... Bu yaşın sitresi de bu işte... İlerki yıllarda bizi nasıl sitresler bekliyor allah bilir.

Kapalı Hesap (169436)
30-06-2010, 16:50   |  #24  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj
Şu anda Antalyadayım.Köyüm ,Isparta-Şarkikaraağaç'a bağlı Çiçekpınar kasabasıdır
Selamlarını iletirim :))

Teşekkürler kardeş :)

Kapalı Hesap (169436)
30-06-2010, 17:01   |  #25  
OP Kapalı Hesap
280 mesaj
Alıntı: Mairo  
Öncelikle başın sağolsun kardeşim.

Bu sene benim içinde kötü geçti. Ruhsal bozukluklar, rahatsızlıklar, hastalıklar vs. hepsi bir anda geldi. Lisede hep güzel notlar alırken sırf bu sene bu olaylar yüzünden lise sonda çaktık. Birde YGS, LYS, yeni sistem bu sene yakaladı beni. Onlarda pek iyi geçmedi. Yarında Fizikten ortalama yükseltme sınavına girecem, ertesi günde Analitik Geometri, A.Geo'dan 3 gün sonra Matematik ve en sonunda da 12 Temmuz Geometri. İnşallah şu sınıfı geçmek için 6 krediyi tamamlarım. Sınavları verdikten sonra da heralde seneye sınavlara bir daha hazırlanacağım.

Bu kötü olaylara rağmen yinede mutluyum. Temmuz ortası büyük ihtimal PC toplayacağım (5 senenin ardından nihayet) ve ardından çok uzun zamandır beklediğim (senelerdir) oyun olan Starcraft 2, 27 Temmuzda çıkıyor. Bana moral verecebilecek birşey varsa o da heralde bu oyun olacak.

Şimdiden herkese hayırlı yaz ayları. (Keşke bizimde köyümüz olsada gitsek. Bıktım bu şehir hayatından, elektronik eşyalardan vs vs.)Üzgün

Kardeş köyünüz yokmu elbette öyle teknoloji insanı birgün bitiricek sizlere bir gerçeği söyliyim insanoğlu kendi kendini yok ediyor bütün teknolojiyi üreten çıkaran onlar fabrikalar,atıklar,çöpler insan sağlığına zararlı ne varsa yine yapımcısı insan onun için kıyameti de koparan yine insanlar olucaktır.Tabi sadece fikrimi söylüyorum yoksa herşey Yüce Allah'ın izniyle olur.