Arkadaşlar Yardım Lutfen Bu Ürun Garantı Dısımı_?

mrt cn
12-01-2014, 14:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
157 mesaj

İyi gunler arkadaslar 2 ay kullanılmıs gx70 gamıng laptop buldum ve bu urunu almak ıstıyorum fakat  alıcagım urunun sahıbı daha once urunun   kırmızı cızgılerle cevrelenmıs bu bolumunu acmıs,neden  acmıs dersenız ramler 16 gb fakat urun ramelrı 8 gb olarak goruyormus acmıs ram slotlarının yerlerını degıstırmıs, sızce bu urun garantı dısı kalmıs mıdır _? cvplarınızı beklıyoruım arkadaslar ıyı forumalr .

NOT :MSI yetkılı servısını aramıstır arkadas ve bu cvbı almıs - RAM ve HDD değişimlerinde cihaza zarar vermediğiniz sürece garanti kapsamından çıkmaz .   Ama ben yınede sızlere danısmak ıstıyorum .

Son Düzenleme: mrt cn ~ 12 Ocak 2014 14:46
mhmt06
12-01-2014, 15:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

servisin arıza öncesi ve arıza sonrası  vereceği cevaplar tutmaz. 
sen garantiden çıkmış diye düşün.

mrt cn
14-01-2014, 16:29   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
157 mesaj

hocam ben bır çok kısıye sordum urunun garantı dısı cıkmayacagını soyledıler ,gx70 kullanan bır kısıyede sordum aynı cevabı aldım - RAM ve HDD değişimlerinde cihaza zarar vermediğiniz sürece garanti kapsamından çıkmaz. onun ıcın bır problem olmaz ne dıyecekler  :D

mhmt06
14-01-2014, 18:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

satan kişi tanıdığın bir arkadaşınsa sana attığı kazığı ilerde anlamak üzere alabilirsin. ama sakın yarı fiyatından fazla verme.
bir satıcıysa  kesinlikle 2 aydan daha fazla kullanılmıştır ve tamir görmüştür.

not: bu özelliklerde bir laptop öyle bir hata vermez.
versede kimse açmaz .  
ve herkeste olmayan, her işini görebilecek seviyede bir  laptopu  iki aylıkken satmaz.