ASUS M5A97 Anakart Hk...

Yetenek
14-04-2012, 16:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

Arkadaşlar bu anakart için Asus AISuite adında bir program var. Ben bunu sitesinden indirdim fakat exe uzantı dosyasına tıklıyorum ama bir hareketlilik meydana gelmiyor... İlk başlarda MS'un birkaçtane evet demem gereken izin tarzında uyarısı geliyordu evet dediğim halde aynı sorun kaynaklanınca bende SP1 yüksetmesi yaptım ve sonra tekrar denediğimde bu seferde evet ekranları yerine yine MS'un CMD ekranı gelip gitmeye başladı fakat gene aynı şekilde programlar kurulmuyordu. Bende acaba bilgisayar kasıyorda geç falan mı diye açılacak diye beklemeye başladım gene gelmedi. En sonunda yüklenip yüklenmediğini kontrol etmek için restart attım oda olmadı. Program Ekle/Kaldırdada hareketlilik yoktu. Tekrar exe dosyasına tıkladım ve CMD ekranı gittikten sonra exe dosyasını komple sildim hani dedim yüklenme işlemi varsa silemezsiniz program çalışıyor gibisinden uyarı verir dedim ama direk sildi dosyayı. Sonrasında tekrardan uyumluluk modu değiştirerek denedim oda olmadı. Eksik inmiş olabilir diye tekrar indirdim oda olmayınca pes ettim ve kendimi Chip Online'a bıraktım...

Şimdi sorum şu DAHA NE YAPMAM LAZIM yada BENİM GİBİ SORUN YAŞAYAN KİŞİLER VAR MI...???

Not: DonanimHaber sitesinin forumunda M5A97 anakart kullanıcıları bölümündeki arkadaşlara da sordum ama ordanda bir yanıt gelmedi...

mustafa2116
15-04-2012, 00:25   |  #2  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

Uygulamayı Bulduğunuz linki Yada programı bizle paylaşın Sorunu çzömeye çalışalım.

Yetenek
15-04-2012, 15:04   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM3Plus/M5A97/#download
win7 64 bit utulities başlığı altında Asus AI Suite adlı program...(ilk sıradaki...)

mustafa2116
15-04-2012, 23:24   |  #4  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

64 bit kullandığını söylememeştin ben 32 bit kullanıyorum sistemim bu yapıyı açmaz

32 bit türünden driverslerle kurmayı dene.