asus n61vn280bd ilginç sorun

makyuzz
09-01-2010, 21:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

başlıktanda anlaşılacağı üzere ilginç bir sorunum var....kısaca anlatayım:
evimde ve işyerlerimde kablosuz modem ile internete bağlanmaktayım....yeni aldığım asus notebookumla evimde kablosuzdan bağlanıyorum,işyerlerimin birinde de kablosuzdan bağlanıyorum fakat diğer işyerimde kablosuz ağlarda modemi görüyorum bağlan dediğimde bağlanamadı diyor....eternet kablosunu takıyorum bağlanıyor...başka marka (samsung) notebookla arkadaşım bağlanıyor ben asusla bağlanamıyorum...sinir bozucu bir durum....neden olabilir....

makyuzz
10-01-2010, 22:54   |  #2  
OP Taze Üye
2 mesaj

arkadaşlar yokmu fikir verebilecek kimse.........

saren_07
06-03-2010, 15:30   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

bilgisayarı bende yeni aldım internet bağlattım ilk başta benimde bağlanmadı eternetle bağlandı kablosuz görüyodu ama bağlanmıodu internet programını sildik yeniden yükledik yine olmadı ondan sonra internet yetkilisini aradık modemi aç kapa dedi ondan sonra düzeldi ama senin neden yapar bilemeyeceğim normelde arkadaslarımın bilgisayarından daha ii çekio

skip-60
16-08-2010, 21:20   |  #4  
Taze Üye
19 mesaj

ya bence kablosuz özelliğini bi aç kapa yap daha sonra işlemleri bidaha tekrarla

noleafclover
16-08-2010, 21:29   |  #5  
Yıllanmış Üye
311 mesaj

Denetim Masası\Ağ ve Internet\Kablosuz Ağları Yönet  yolunu izleyin ardından problem yaşadığınız ağ profilini silin 
tekrar ağa bağlanmaya çalıştığınızda ağın şifresini girmeniz gerekecek şifreyi doğru girdikten sonra sorunsuzca çalışması lazım