ATI OMEGADRIVERS Hakkında Bilgi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
fatihferah
12-05-2005, 13:20   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
145 mesaj

Arkadaşlar www.omegadrivers.net adresinde ati ve nvıda için driverlar mevcut..Bunlar sistem sağlığı açısından nasıldır bilen kullanan var mı acaba?Birnevi Overclock gibi sanırım..
Bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim..

hasansancar
12-05-2005, 13:25   |  #2  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

sana lazım sa ben sana bulurum markasını ve numarasını söyle hallederizCool

fatihferah
12-05-2005, 13:29   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
145 mesaj

Valla ben yükledim bişeyler ama anlamadım doğrusu pek fazla..
ATI 9200 Mobility Radeon 64Mb Ekran kartım..
Yanlız EkranKartı Desktop Bir bilgisayara ait değil Laptop..
Dönüşü olmayan bir zarar vermiyordur sanırım..

bigen
14-05-2005, 14:21   |  #4  
Üye
85 mesaj

Bu konuda nisan chip dergisinde ayrıntılı bir yazı bulabilirsin:
Omega drivers Ati Tool gibi programlarla birlikte ati'nin yazılımsal olarak kapatılmış olan performansını arttırmaya yönelik biruygulamadırO.C.açısından yani....
Arkadaşlar 450-590 gibi uçuk değerlerden bahsediyorlar(asus9550ge var bende mesela!)ben belki zarar verir diye 400-300 ü hiç geçmedim.Bi şey olmasa bile ömrü kısalabilir belleklere yüklenmekten diye korkuyorum ben

fatihferah
14-05-2005, 15:05   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
145 mesaj
alıntı:
Gönderen : bigen

Bu konuda nisan chip dergisinde ayrıntılı bir yazı bulabilirsin:
Omega drivers Ati Tool gibi programlarla birlikte ati'nin yazılımsal olarak kapatılmış olan performansını arttırmaya yönelik biruygulamadırO.C.açısından yani....

Dostum bende o sayı maalesef yok..Yazılımı yükledim ama dediğin gibi içimde bir endişe oldu..Yani ayarları ellemeye cesaret edemedim..Ya bu konuda mesela dergide yazılanları scanner'dan taratıp yaollayabilir misiniz? Ve ya ayarlar hakkında aydınlatabilecek birileri varsa çok iyi olur gerçekten..Biraz çok şey istiyorum gerçi ama yinede yardım ederseniz fena olmaz..