Aunsoft SWF Converter [03.12.2009]

CHIP Online
03-12-2009, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Aunsoft SWF Converter kullanımı son derece kolay bir flash dönüştürücüdür. Action Script veya interaktif flash dosyalarını MP4, WMV, 3GP, MPEG, AVI, VOB, vb. popüler formatlara dönüştürür. Bu sayede kullanıcılar bu videoları iPod, iPhone, PSP, Zune, Blackberry, 3G cep telefonlarında izleyebilir. Bununla da kalmayan yazılım kesme, metin, video ve resim filigran, özel efekt desteği sunar. Toplu işlem yapabilme yeteneğine sahip bu yazılım, kullanıcı memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Aunsoft SWF Converter kullanımı son derece kolay bir flash dönüştürücüdür. Action Script veya interaktif flash dosyalarını MP4, WMV, 3GP, MPEG, AVI, VOB, vb. popüler formatlara dönüştürür. Bu sayede kullanıcılar bu videoları iPod, iPhone, PSP, Zune, Blackberry, 3G cep telefonlarında izleyebilir. Bununla da kalmayan yazılım kesme, metin, video ve resim filigran, özel efekt desteği sunar. Toplu işlem yapabilme yeteneğine sahip bu yazılım, kullanıcı memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumÖnemli özellikler:Kullanımı çok kolay, yepyeni bir arayüz.
MPEG-4, H.264 ve WMV başta olmak üzere popüler formatlara dönüştürme;
SWF'yi Alpha ile AVI'ye dönüştürme;
Action Script ya da flash dosyalarını dönüştürebilme;
SWF dosyalarını sadece ses dosyalarına dönüştürebilme;
Filigran ekleme, kesme ve özel efekt desteği sunar.
Tek tek ya da toplu dosya dönüştürme yeteneği;
SWF'den 1080P, 720P, 480P ve diğer yüksek çözünürlüklü HD video formatlarına dönüştürme, böylece PS3, Apple TV, Xbox360 ve benzeri HD TV standartları ile uyum sağlama yeteneği;
Kare atlaması ya da ses kayması olmaksızın, düzgün senkronizasyon ile dönüştürme;
Özel cihazlar için özel ayar profilleri, örneğin Blackberry için özel Blackberry profili var böylece kullanıcı ayarları aramak zorunda kalmıyor!
Resim yakalama özelliği.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Aunsoft SWF Converter

Metehan Hamza
03-12-2009, 10:46   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

yaw ben bunu bir türlü full yapamadım..
yardım... help help :)

GeçeninYargıcı
03-12-2009, 14:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Aunsoft SWF Converter

Verilen programla ilgili bilgi ve acıklamalar Blog sayfamda mevcuttur ayrıyetten yükleme adresi vardır.

[url=http://img692.imageshack.us/i/no3r.jpg/][/url]

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 03 Aralık 2009 14:33
PESSIMIST
03-12-2009, 15:09   |  #4  
PESSIMIST avatarı
Yıllanmış Üye
258 mesaj

Aşağıdaki dosyayı indirirseniz büyük ihtimalle istediğiniz zaman kurabilirsiniz. Önce giveaway sitesinden indirdiğiniz ya da benim rar dosyasının içindeki setup.exe'yi yükleyin. Sonra activate.reg girdisini kayıt defterine girin. Bu kadar:
http://bit.ly/6q14iF

Son Düzenleme: PESSIMIST ~ 03 Aralık 2009 15:11
S.W.A.T
03-12-2009, 17:45   |  #5  
S.W.A.T avatarı
Yıllanmış Üye
1,872 mesaj

Eline Sağlık

Qromodynmc
03-12-2009, 17:49   |  #6  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

allaha şükür telefonum flash player 9 dosyalarıda dahil tüm flashları açıyo,oyunlari bile ya:D

HeRCai38
03-12-2009, 20:02   |  #7  
Taze Üye
6 mesaj

Slm,
Arkadaslar ben programi yukledim fakat activation codenu alamadim.Yardimci olursaniz sevinirim.
Iyi aksamlar
Saygilar

Mehmet Kök
03-12-2009, 20:54   |  #8  
Yıllanmış Üye
170 mesaj
Alıntı: HeRCai38  
Slm, Arkadaslar ben programi yukledim fakat activation codenu alamadim.Yardimci olursaniz sevinirim.
Iyi aksamlar Saygilar

Activate’yi Yönetici Olarak Çalıştırın PESSIMIST ve Bedreke Yardımlarını Göz Ardı Etmeyin İleride Kullanımlarınız İçin PESSIMIST Arkadaşımızın Linkini İndirmeniz Kendi Menfaatinize Bedreke Kardeşin Blog Sayfasını İnceleyin Konuyu Boş Geçmeyin Arkadaşlarımıza Yardımlarından Dolayı Teşekkürler.