bana bir akıl fikir, lanet asus 9550 yüklenmiyor

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
nebukadnezar
04-02-2006, 23:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba ana kartım asus p4v8x-x , fakat asus 9550 256 MB ekran kartım var ama bir türlü tanıtamıyorum. Tam xp açılacakkana tekrardan reset ediyor ve bu sonsuza kadar devam ediyor. Bir bilgisayar  akıllısı XP dendir deyi akıl verincik ben de 156 ytl yi Bill Gates e gönderdimse de bir yarar gormedim. Hele bana bir akıl, bir fikir, nicedir bu lanet makinaları kullanıyom aha boyle bir durum görmemişem.

Şahin Ekşioğlu
05-02-2006, 00:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
104 mesaj

Merhaba,
ekran kartını başka bir anakarta takıp deneyin. Eğer yine reset problemi varsa kartta sorun vardır. Aksi takdirde anakarttan şüphelenebilirsiniz.
Gerek CPU gerekse ekran kartı işlemcisindeki soğutucunun yerine tam oturmaması ya da fan problemleri de sizdeki gibi bir probleme sebep olabilir. Hiç biri değilse RAM'lerden şüphelenebilirsiniz. Özellikle XP güvenli modda açılmıyorsa ciddi bir donanım sorunu olduğu aşikar. İyi çalışmalar.

lancelot
07-02-2006, 11:20   |  #3  
Taze Üye
12 mesaj
nebukadnezar
Merhaba ana kartım asus p4v8x-x , fakat asus 9550 256 MB ekran kartım var ama bir türlü tanıtamıyorum. Tam xp açılacakkana tekrardan reset ediyor ve bu sonsuza kadar devam ediyor. Bir bilgisayar  akıllısı XP dendir deyi akıl verincik ben de 156 ytl yi Bill Gates e gönderdimse de bir yarar gormedim. Hele bana bir akıl, bir fikir, nicedir bu lanet makinaları kullanıyom aha boyle bir durum görmemişem.
bende aynı kart var benim proplem sürekli kitlenme yapıyo makinada bu kart delircem artık anakartım da asus v400-mx