Bana Lütfen Kamera Efekt Program Önerin Bekliyorum

BuGRaHaN_1989
08-07-2013, 11:10   |  #1  
BuGRaHaN_1989 avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

Selam Arkadaşlar Sizden Bir Program Önermenizi İstiyorum Bana Ama Benim Dediğim Özelliklerde Olucak Kameraya Efekt Veren Ve Çeşitli Özellikleri Olan En İyi Hangisiyse Onun Hakkında Bilgi Verin Bana Özelliklerde Şunlar Olsun..

1)Kameraya Çok Efekt Veren Bir Program Çeşitli Efekt Özellikleri Olan Program
2)Text Özelliği Olan Ama Özel Renk Seçeceğimiz Bir Özellik Renk Kendimiz Ayarlıcaz
3)Text Özelliğinde Yazılar Sağa Sola Üste Ve Aşağıya Gidecek Bu Özellikte Olan Bir Program
4)Kamera Üzerine Resim Ve Video Ekleyeceğimiz Özelliği Olan Bir Program 
5)Arkaplan Eklenecek Bir Program
6)Flash animasyonları görüntü üzerine ekleyebilmemizi Sağlayan Bir Program
7)Web kamera görüntüsünden anlık olarak görüntü yakalayıp resim dosyası olarak kaydedebilir

Buarada Arkadaşlar Bu Programlarda Bu Özelliklerin Bazıları Yok..Bu Özellikleri Daha İyi Olan Bir Program Önerin Bu Sorunları Olmayan.

Manycam: Text Bölümünde İstediğimiz Rengi Özel Olarak Ayarlayamıyoruz.
Magic Camera : Text Bölümünde Sağa Ve Aşağıya Yazılarımız Gitmiyor Sadece Sola Ve Yukarıya Gidiyor.
Webcam Max : Text Yazıyorum Sağa Ve Sola Gönderdiğimde Diğer Çıkacağı Taraftan Yanlış Çıkıyor Yani Yazılarıyla Diğer Taraftan Çıkmıyor
Splitcam: Text Yazısında Sağa Ve Aşağıya Yazılar Gitmiyor Sadece Sola Ve Yukarıya Gidiyor.

Qromodynmc
08-07-2013, 12:06   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

YouCam?

BuGRaHaN_1989
08-07-2013, 12:41   |  #3  
BuGRaHaN_1989 avatarı
OP Yeni Üye
37 mesaj

Bu Sölediğin Programda Text Yok Yani Yazı Yazmak Yok Benim Dediğim Programdaki Özellikleri Olan Bir Program Arıyorum Lütfen Yardım Edin Bana Güzel Özellikleri Olan Bir Program Söleyin Lütfen.....Bekliyorum....

viking20
08-07-2013, 22:55   |  #4  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

http://giveaway.glarysoft.com/ro ... arysoft+Giveaway%29

BuGRaHaN_1989
09-07-2013, 11:39   |  #5  
BuGRaHaN_1989 avatarı
OP Yeni Üye
37 mesaj

Bu Program İle Alakası Yok Lütfen Yazdığım Yazıları Okuyun Bana Güzel Çok Özellikleri Olan Bir Tane Kamera Efekt Programı Önerin Bekliyorum Arkadaşlar Lütfen.....