BaRış AkaRsu

57mm
04-07-2008, 09:49   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
336 mesaj

tam 1 yıl önce bugün, saat 23 sularında Barış Akarsu'yu kaybettik. Herkesin farklı düşünceleri var.. Kimi severdi kimi sevmezdi ama o da insandı o da bir değerdi.. Neden diye soruyor insan. Keşke bazı şeyleri değiştirebilseydik ama olmuyor dünyanın kanunu böyle. Bunca erken ölümün arkasında ilahi adalet var bence bu dünyaya layık olmayanlar, bu dünyaya fazla iyi gelenler....... nese uzatmayalım haberin detayları şöyleydi:

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralı olarak kurtarılan ve 4 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatını kaybettiği açıklandı.
Bodrum'da doğum gününü kutlamak için arkadaşlarının yanına giderken geçirdiği kazanın ardından komaya giren genç sanatçının öldüğü açıklandı.

Barış Akarsu 4 gün önce hastaneye getirildiğinde solunum ve kalp fonksiyonları durmuştu. Yapılan kalp masajı ile ile hayata dönen Barış'ın kafatasında kırıklar ve beyninde yaygın ödem oluştuğu tespit edilmişti.

Doktorun ölüm haberini açıklamasından hemen sonra hastane etrafında toplananan yaklaşık 300 kişi gözyaşlarını tutamadı.

Hastanenin önünde sanatçının ailesi, yakınları ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu.

Kalabalık arasından sinir krizi geçiren ve bayılanların olduğu açıklandı.

Barış Akarsu 5 gün önce hastaneye getirildiğinde solunum ve kalp fonksiyonları durmuştu. Yapılan kalp masajı ile ile hayata dönen Barış'ın kafatasında kırıklar ve beyninde yaygın ödem oluştuğu tespit edilmişti.

OLAY NASIL OLMUŞTU?
29 Haziran 1979 doğumlu olan Barış Akarsu Bodrum'da arkadaşlarının hazırladığı doğum günü partisine giderken kaza yapmıştı. Araçta bulununan 2 arkadaşı olay yerinde hayatını kaybederken, Barış kalbi durmuş bir şekilde hastaneye götürülmüştü.

barış akarsu fanı olarak üzgünüm.. çok üzgünüm...

waybe
04-07-2008, 10:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,376 mesaj

bende cok üzülmüştüm yaptıgı diziyi beyeniyle izlerdim şarkıları telfonda eksik olmazdı 1sene ne kadar cabık geçmiş

eolos
04-07-2008, 11:17   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

barış akarsu....

atv'de dinlemiştim onu ilk ne olur ıslak ıslak bakma oyle diyordu. ama onu kaybettiğimiz gün hepimiz ıslak ıslak bakıyorduk hayata. ben barısı cok seviyordum hala da oyle. barısı dinledikten sonra diğer sarkıcılar sarkılar bos geliyodu bana.

onu kaybettikten sonra artık gitar calmak zevk vermedi bana sarkı soylemekte oyle

bana göre kazım koyuncuyla birlikte onlar cennetteler

sizi unutmadım umutmayacagım

QUAKE-4
08-07-2008, 21:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
646 mesaj

Bu adamı hiç sevmezdim ama bir insan olarak ölümüne üzüldüm yani...

soulmy
09-07-2008, 17:40   |  #5  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

Ben de üzülenlerden birisiyim. AğlıyorAğlıyorAğlıyor Tesadüf bu ya. Bugün gazetede bir haber okudum. Kazanın olduğu kavşağa Barış Akarsu Kavşağı adı verilip ölümsüzleştirilecekmiş.

TuncaBozkurt
14-07-2008, 21:29   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
soulmy
Ben de üzülenlerden birisiyim. AğlıyorAğlıyorAğlıyor Tesadüf bu ya. Bugün gazetede bir haber okudum. Kazanın olduğu kavşağa Barış Akarsu Kavşağı adı verilip ölümsüzleştirilecekmiş.
Kavşak düzeltilmedikten sonra adı verilse ne olacak ki?

ersinbakar
14-07-2008, 21:39   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,253 mesaj

inş sevdikleriyle beraberdir bende şahsen severdim heleki dizide tek izlediğim ciddi dizi oydu ama artık oda yok

Banned
14-07-2008, 21:46   |  #8  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
1,447 mesaj

Ben Şarkılarını Dinlemzdim Ama ölümüne Çok Üzüldüm. Allah Rahmet Eylesin.