Başlangıç onarmada sorun çıkıyor acilllll

cezaserhat
29-01-2011, 11:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Arkadaşlar bi iki gün önce bir oyun yükledim oyun yüklendi açtığımda sistemle ilgili bir sorun var diyordu evet yada hayır diyordu açmadan önce evet dediğimde bilgisayar yeniden açılıp başlangıç sorunu çıkıp doluyordu  bittiğinde tekrar açılıp o oyun silinmiş oluyordu  ben tabi tekrar yükledim ve aynı yerde hayır dedim oyun kapandı ondan sonra da hep başlangıç onarma çıktı ve doluyor doluyor sonundada sorun bulunamadı diyordu benim pcyi sadece F8 den sürücü imzası zorlamasını devre dışı yap deyince bilgisayar normal açılıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim lütfen acill cevap verirseniz sevinirim bir türlü düzeltemedim bu konuyla  ilgili konulara baktım ama hiç bişey anlamadım????!!!

gData
29-01-2011, 11:58   |  #2  
Taze Üye
17 mesaj

Eğer başlangıç onarma cd si warsa sende başlangıç onarma işlemini yapabilirsin.

cezaserhat
29-01-2011, 12:25   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Cd yok bende ama normalde açınca zaten başlangıç onarma açılıyor ama sonuç çıkmıyor  sorun algılanamadı diyor ben bu sorunu nasıl giderebilirim?

gData
29-01-2011, 21:21   |  #4  
Taze Üye
17 mesaj

yeni bir boş dvd al sonra denetim masasına gir sonra yedekleme ve geri yüklemeye gir. girdikten sonra kenarda sistem onarım diski oluştur yazıyor. ona tıkla diski oluştur. sonro sistem onarmayı yapabilirsin